[Tom Clancy's Rainbow Six Siege] (R6S) [PC] Társ és csapat keresés

szia! én tennék egy próbát a csapattal. dc tagem privátban ha ok. amúgy olyan gold rankban csúszkálok, attól függ milyen formában vagyok.

Az a helyzet, hogy én is egyedül vagyok így még kellene 3 ember rajtunk kívül, de minden esetre jól haladunk :smiley:

Szevasztok! Társulnék szívesen! Így már akkor ahogy látom 3an is lennénk! :smiley:

Közben olybá tűnik, hogy halásztam két embert. Beszéljünk srácok, hogy tudunk-e betonbiztos 5 embert összerakni, aki ha törik ha szakad eltud jönni :wink:

Szia, ha esetleg még kell egy ember, én tudnék menni :slight_smile:

Már megvagyunk 5 en, de azért köszi

Sziasztok! Párom (Nozikapitany) is szeretne részt venni a versenyeken, de csapat híján nem tud. :frowning: Játékos neve: GTamas, 200-as szint felett van.
Vegyétek fel vele a kapcsolatot bátran a játékban, olyan embereket keres akik sokat tudnak gyakorolni és szívesen versenyeznének! :slight_smile:
Köszi! ^^

Sziasztok! 2 játékost keresünk a Hardmode Challenge-re. A selejtező időpontja március 16, de előtte jó lenne praccolni legalább a mostani hétvégén. Amit érdemes tudni rólunk:

– 16-17 évesek vagyunk, de mi szívesen játszunk bármilyen korosztállyal (ugye a minimum korhatár 16 év szóval itt a „legkisebbek” közé tartozunk)

– Plat3-Plat2 körül mozgunk, ezért örülnénk ha ezekből a rangokból jelentkeznének a játékosok (nagyobb rang még jobb :yum:) + nem árt ha a K/D is legalább 1.0

– Természetesen tudjuk, hogy nem vérre megy a dolog de azért oda szeretnénk tenni magunkat, fel szeretnénk készülni rendesen

Ha úgy érzed szeretnél csatlakozni hozzánk, írj privát üzenetet Discord-on (Szuny6#1243) vagy itt a fórumon!

Sziasztok en csak sima casulra keresek embereket:) akik nem hardcoreba toljak :slight_smile: rankom nincs meg,de majd idovel meg a gamet tanulom :slight_smile: ubi ID cross112 :slight_smile: akar szeretne bejelolhet ^^

Sziasztok! :slight_smile:

Az eseményen én biztosan részt veszek, de ha valaki esetleg még gondolkozik csapat kreáláson, szükség lenne egy szerencsétlenre még a csapatban szívesen csatlakoznék, kitudja alapon. Gold környékén csúszkáltam amikor aktívan játszottam, utóbbi időben sajnos kevés idő és sok magánélet és munka miatt ez a játék háttérbe szorult, de jövő héten szabin vagyok és a héten is szívesen gyakorolnék.

MrKiji néven megtalálható vagyok Uplayen és remélem összejöhet még valami. ! :grin:

Sziasztok r6 playereket keresünk,elindult a The Siege Academy magyar discord szerver

Twitch es Youtube r6 streamereket varunk az oldalunkra.Ok kiemelet rangot kapnak ill. automatikusan posztolasra kerul az éppen liveolt streamjuk. Ez nekik is egyfajta segítség megtorlóbb látogatót tudnak szerezni :slight_smile:

A klánok a szerveren belül saját joggal ellátott voice/chat csatornát kapnak !

Toxicmentes,baráti hangulatú,segítőkész közösség.

Olyan embereket varunk legfokepp,akik rendszeresen aktivak az r6-ban.

Hamarosan kezdetet veszi egy verseny a szerveren,aminek a dijazasa egy 30 napos renow booster.

Szólok is páromnak. ^^

Sziasztok. Én és két barátom csapattársakat keresünk. Amit érdemes rólunk tudni.

-18-22 évesek vagyunk
-Szeretünk csapatban játszani
-Gold1-plat2 között mozgunk

Elvárások:
-1.0 k/d
-ismerd a pályát alapjaiban
-kommunikációs készség

Ha felkeltettük az érdeklődésed írj üzenetet vagy uplayen jelölj be bátran
Discord szerverünk van.
Uplay nevem: ThePasztor

Sziasztok

Nemrég alapított magyar Discord szerverünkre aktív r6 playereket keresünk.

Sziasztok!

Szívesen játszanék én is csapatban, akinek van kedve, nyugodtan jelöljön be. DanteAreus néven vagyok Uplay-en. Hétköznap általában esténként szoktam játszani, hétvégén bármikor. Általában pár haverommal tolom, de ha ők nincsenek, akkor egyedül, és hát az olykor igen nehéz :smiley: Kezdőnek nem nevezném magam, de a profitól is igen messze állok. Sajnos meglehetősen ingázik még a teljesítményem, ezért olyan bronz-silver rankban vagyok általában.

:slight_smile:

** Üdv! VR Fanok és mindenki! :slight_smile:

3 embert keresünk csipet csapat alapítás céljából.

Különösebb elvárás nincs azért minimum silver legyél illetve legyen FPS játék tapasztalatod amiből némi aim skilled van.
Minimum életkor 18+
20+preferálva van.
ESL cupokon vennénk részt szóval akkor jelentkezz ha van erre affinitásod.
Nem feltétlen szükséges napi aktivitás mivel mi sem minden nap vagyunk gépközelben. Nagyjából ennyi jelentlezni PM vagy commentben. Köszi! !:grin::grin:

Sziasztok!Valkihez/valakikhez tudnék esetleg csatlakozni?Legtöbbször egyedül vagy az egyik barátommal szoktam játszani és így azért nem éppen a legjobb.257es vagyok és per pillanat gold1.Általában ebben a rangban is szoktam lenni.“Kikötésem” igazából nem igen lenne,csupán csak az hogy legyél/legyetek legalább 18 évesek,illetve azért ne copper 4 legyen a rang.:smiley:

Hi nálunk van egy hely, esetleg gyere fel discordra és tudunk beszélni, itt a dc id-m igorka133 #1487

Sziasztok! Csapattársakat keresek casual-re vagy ranked-re.
Általában délután 2 és 6 között vagyok elérhető, szabadnapokon tovább.
Egyedül szoktam játszani, szóval jó lenne már csapatban nyomni.
Silver 1-ben vagyok most, sokat toltam Xbox-on és naggyából ismerem a pályákat.
Itt tudtok elérni -> Ubi ID : IMegyeri

Sziasztok.Benne vagyok.Dc:Cs4pi#6686/uplay: Cs4pi_eRaze.