[Tom Clancy's Rainbow Six Siege] (R6S) [PC] Társ és csapat keresés

szia! én tennék egy próbát a csapattal. dc tagem privátban ha ok. amúgy olyan gold rankban csúszkálok, attól függ milyen formában vagyok.

Az a helyzet, hogy én is egyedül vagyok így még kellene 3 ember rajtunk kívül, de minden esetre jól haladunk :smiley:

Szevasztok! Társulnék szívesen! Így már akkor ahogy látom 3an is lennénk! :smiley:

Közben olybá tűnik, hogy halásztam két embert. Beszéljünk srácok, hogy tudunk-e betonbiztos 5 embert összerakni, aki ha törik ha szakad eltud jönni :wink:

Szia, ha esetleg még kell egy ember, én tudnék menni :slight_smile:

Már megvagyunk 5 en, de azért köszi

Sziasztok! Párom (Nozikapitany) is szeretne részt venni a versenyeken, de csapat híján nem tud. :frowning: Játékos neve: GTamas, 200-as szint felett van.
Vegyétek fel vele a kapcsolatot bátran a játékban, olyan embereket keres akik sokat tudnak gyakorolni és szívesen versenyeznének! :slight_smile:
Köszi! ^^

Sziasztok! 2 játékost keresünk a Hardmode Challenge-re. A selejtező időpontja március 16, de előtte jó lenne praccolni legalább a mostani hétvégén. Amit érdemes tudni rólunk:

– 16-17 évesek vagyunk, de mi szívesen játszunk bármilyen korosztállyal (ugye a minimum korhatár 16 év szóval itt a „legkisebbek” közé tartozunk)

– Plat3-Plat2 körül mozgunk, ezért örülnénk ha ezekből a rangokból jelentkeznének a játékosok (nagyobb rang még jobb :yum:) + nem árt ha a K/D is legalább 1.0

– Természetesen tudjuk, hogy nem vérre megy a dolog de azért oda szeretnénk tenni magunkat, fel szeretnénk készülni rendesen

Ha úgy érzed szeretnél csatlakozni hozzánk, írj privát üzenetet Discord-on (Szuny6#1243) vagy itt a fórumon!

Sziasztok en csak sima casulra keresek embereket:) akik nem hardcoreba toljak :slight_smile: rankom nincs meg,de majd idovel meg a gamet tanulom :slight_smile: ubi ID cross112 :slight_smile: akar szeretne bejelolhet ^^

Sziasztok! :slight_smile:

Az eseményen én biztosan részt veszek, de ha valaki esetleg még gondolkozik csapat kreáláson, szükség lenne egy szerencsétlenre még a csapatban szívesen csatlakoznék, kitudja alapon. Gold környékén csúszkáltam amikor aktívan játszottam, utóbbi időben sajnos kevés idő és sok magánélet és munka miatt ez a játék háttérbe szorult, de jövő héten szabin vagyok és a héten is szívesen gyakorolnék.

MrKiji néven megtalálható vagyok Uplayen és remélem összejöhet még valami. ! :grin: