[Tom Clancy's Rainbow Six Siege] (R6S) [PC] Társ és csapat keresés

A legaktívabb és a legnagyobb discord szerverünkre r6 playereket keresünk. 3 hét alatt 720 főt értünk el. A Magyar Nemzeti E-sport Bajnokság-al is partnerségben állunk.

HETI Tournamentek az ESL Platformunkon 50 USD főnyereménnyel.

Hamarosan megrendezésre kerülő online R6 versenyünkön 500 USD-t lehet nyerni !! (A győztes team tagjai fejenként 100 USD-t kap) Twitch csatornánkon is közvetítve lesz egy ESL Pro Player által. További részletek hamarosan.

WiLDBoneDaDDy ,GAMINGISFUN youtuber illetve Kuc1 is megtisztelt minket azzal,hogy nálunk is aktív tag.
A Twitch streamjeit / Esport közvetítéseit tudjátok majd a szerverünkön is követni.

Az esporthutv alapítója, az egyik legnagyobb magyar Esports Kommentator, illetve a WiLD Gaming alpítója.

Twitch/Youtube streamerek kiemelt rangot kapnak ill. live streamjeik automatikusan posztolasra kerül az egyik bot-nak köszönhetően,így tudjátok növelni a nézőitek számát is.

PLATINUM/DIAMOND playerek tiszteletbeli VIP rangot kapnak.

Hali! Engem érdekel itt a discord nevem: Áron

Hali. Gyere nyugodtam a DC szerverünkre. https://discord.gg/Em6ERN

Nem nagy szerver még, de vagyunk egy páran, és elég aktívak vagyunk.

Sziasztok. A Social Soldier Service Discord szerver nyitva áll mindenki számára. A csapatunk jelenleg kezdő fázisban van, de vannak itt haladó játékosok is. Kulturált játékosok és szerver, amit tudunk ajánlani. Várunk mindenkit sok szeretettel.

HELÓ SZIA Pc-n keresünk 3 embert gold1/plat3 szinten azok akik KOMOLYAN ÉRDEKLŐDNEK EEEEEH játék iránt előre is köszi hogy itt lehetek és szeretettel várunk mindenkit nembaj ha toxic vagy csak tudd, hogy mit kell csinálni, ingame nevem: Kennymester

Sziasztok!

Szívesen társulnék olyan csapatba akik rendszeresen játszanak együtt. 26 éves vagyok, hétvégente többet, hétköznapokon kevesebbet tudok játszani. :smiley: Unranked vagyok, de úgy gondolom jól lövök, mapok megismerésében lenne mit fejlődnöm, de úgy gondolom egy csapatban ez is könnyebb. Ingame nevem: TGtheCLOWN

Köszi előre is Srácok!

Üdv,
TG

Nem talál a discord próbáld meg az enyémet megkeresni panasammo#4631

Hello!
Embereket keresünk baráti társaságunkba játszani
Rankunk GOLD teteje. (PC)
UBI: Angry.DUCK
GODofN00B
Mennénk kupákra is csak nincsen állandó csapatunk

Sziasztok, akinek van egy kis turelme, jonne velem jatszai par kort? fingom sincs mi es iert tortenik ebbe a jatekban xd a tutorial utan sem XD 22 eves vagyok es van ts dc imakonyv es miden is :frowning: