[Tom Clancy's Rainbow Six Siege] (R6S) [PC] Társ és csapat keresés

Sziasztok!! Szeretnék jelentkezni r6 ipon kupája csak nincs aki csapattársát legyen!! Ingyenes és nincs korhatár!! Nem baj ha kezdőbb vagy mert én sem vagyok olyan nagyon profi!?! Gyerek vagyok 13 éves de normális nem káromkodik és nem ragelek!!

Srácok! Egy kis verseny nyereményekkel! :slight_smile: Részletek a topikonban lévő linken.

Párom neve a játékban: Gbit.GTamas játékostársakat keres, keressétek! :slight_smile:

Sziasztok!
Bár még csak most kezdtem a játékot és többnyire a newcomer módot játszom, de szívesen játszanék másokkal. Nem a folyamatosan online és izomból e-sport orientált játékos vagyok, viszont ez nem azt jelenti, hogy nem tudom használni az egeret. :smiley: Ha mégis van valakinek kedve játszani, akkor Uplayen HelmetGame néven megtalál. Nem vagyok szégyenlős, tudom használni a mikrofont is :slight_smile:
Köszi,
H

Üdv mindenkinek, Jani vagyok (nem, nem a VR Jani :D), erősen kezdő vagyok, ingame lv. 13, de már egy ideje nem vettem kezembe a játékot. Ha valaki úgy gondolja, hogy játszana egy kezdővel, az steamen Nylon66, uPlayen pedig tftdfdHUN néven talál meg :slight_smile:

Persze nem arra kell gondolni, hogy semmit sem tudok, csak szimplán fejlődnöm kell még :joy:

Sziasztok,
Mi is nemreg kezdtuk el a jatekot, level 10-12 korul mozgunk jelenleg.
Angliaban elo 30as korosztalyt kepviselunk, akinek van kedve csatlakozni hozzank, lent megtalalhatja az elerhetosegeinket.
Altalaban Hetfon- Szerda- Csutortok az RS6 este nalunk.

Discordon meg nem vagyunk sokan, de akik ott vannak azok az emberek minden este Online vannak :slight_smile:

Gyertek batran!

Discord:

Uplay/Steam es mindenhol mashol a nevem: HunGaryUK

Sziasztok szeretnék társat/csapatot keresni rankedra.280 órám van PvP-ben,ritkán rankedezek de így sikerült Gold végébe feljutni. Játéktudásom Gold vége,közepe.

Sziasztok! Kettő vagy három csapattársat szeretnénk keresni. Bronz illetve Silver elo-ban vagyunk. Általában esténként játszunk. Uplay: Gabexthefirst

hello gold körüli emberekt keresek ranked gamekre.

Sziasztok. Keresek csapattársakat - játékos társakat vagy csapatot. Ha van kedvetek vegyetek fel, hosszú idő után újra elkezdtem tolni, azért olyan kakiul nem megy :stuck_out_tongue: Ha lehet ne 18 év alatti játékos legyél. Köszi
uplay felhasználónevem: carlas87

Csapatot keresek szintúgy. Kezdő vagyok kb 50 ora van a játékban. 38-as szintű ha ez szamit valamit. Korom 20+ uplay:MazsiNEW

Sziasztok!

Siege-hez keresnenk nehany tarsat.
Egyelore 2-en, 3-an vagyunk, akik eleg rendszeresen jatszunk. Altalaban UK ido szerint 6-7 korul szoktunk online lenni, de eleg sokszor elfordul, hogy napkozben is elerhetoek vagyunk. Az otthoni munka elonyei :smiley:
Azert gondoltuk, hogy ide irunk mert itt “jottunk” ossze eredetileg PUBG-hez, de a Siege beszippatnott minket :slight_smile: Es nagyon zavaro amikor Ranked meccseken gyokerek kerulnek a sajat csapatunkba, akik team killeznek es egyeb modokon elrontjak a jatekot.
Roviden annyit, hogy ketten UK-ban elunk 30±osok vagyunk, a harmadik tag pedig magyarorszagi kis egyetemista :smiley: Szivesen varunk olyan tagokat, akik szeretnenek fejlodni, elvezni a jatekot es valamilyen szinten “komolyan” venni, hogy fasza kis meccseket toljunk egyutt. A lenyeg, hogy csapatkent tudjunk jol jatszani.
Discord channel: https://discord.gg/VJnBY7
Koszonom a figyelmet es aki jonne hozzank az csak batran :slight_smile:
Udv
Laci

1 Like

Sziasztok, szintugy csapatot keresek, eleg newcommer vagyok, csak 4-5 napja jatszom. Altalaban minden nap van idom par meccsre. Felhasznalonevem: n.adm11

Szia!
Én szívesen játszanék veletek. Viszont a Discord linkel nem tudok csatlakozni a csoporthoz.
A Discord felhasználó nevem: HermundAsBjorn #3964
Ez alapján biztosan megtaláltok!
Előre is köszönöm.
Üdv: Laci :smiley:

Sziasztok!

Az en hibam mert a link mar lejart.
Viszont ezzel mar tudtok csatlakozni barmikor: https://discord.gg/yKw7jwK

Figyelem! Két kezdő de lelkes Rainbow játékos keres magának csapatot. Egy silver és egy unranked játékos szeretne komolyabban foglalkozni a játékkal többet tanulni és jól szórakozni amihez csapatot keres maga mellé.

Elvárások :
-18 feletti játékosokat keresünk
-Hasonló játékosok jelentkezését várjuk
-Nem toxic nem flamel nem hisztizik
-Legyél elérhető és ne az legyen hogy heti egy játék ami belefér neked

Előnyök:
-debreceniek előnyben hát ha még egy két sör is beleférne néha :smiley:
-League of Legends játékos ( igen LOL-ban is szeretnék egy kis csapatot összehozni )

Jelentkezésedet ide várjuk:
rookie19960413@gmail.com

További lehetőségek:
League of Legends-hez is csapatot keresünk ha valakit esetleg érdekel de ha sikerül egy jó kis csapatot kialakítanunk esetleg más hasonló játékokra is ránézhetünk.

Sziasztok!

Nemrégiben alakult csapatunkba keresünk egy embert.
Kezdetben just for fun volt a cél, viszont szeretnénk komolyabb vizekre evezni a hajót. ( persze a szórakozás része is megmarad )
Az elsö szezonban, amiben elkezdtünk játszani a szint nagyjából Copper legalja volt. Most járunk a második szezonunkban és most Bronze teteje - Silver alja. Ha a fejlödés hasonló ütemben halad tovább… még bármi is lehet :smile:

A csapattagok életkora: 15, 15 ,16 illetve 26

Egy olyan embert szeretnénk a csapatba, aki veszi a poénokat, van ideje játszani, 15 évnél idösebb és persze a szintje valahol a miénk környékén van.
Illetve nem hátrány, ha Szeged vagy Kecskemét közelében lakik.

Ha úgy érzed szeretnél csatlakozni, kérlek dobj egy mail-t. nemeskb@gmail.com

Sziasztok! klánt szeretnék csinálni akit érdekel vegyen fel
Elvárások: 15+
TeamSpeak(TS)
minimum gold2 rank
Uplay: RoCkyYyHUN
UI: erős platban vagyok de azért írok gold2-t mert mikor platosokat kerestem a kutya se vett fel :smiley: :smiley: szép napot!

Sziasztok! Debreceniként szívesen csinálnék veletek egy csapatot. A LoLban is benne vagyok. Írj ha érdekel a dolog.

Sziasztok 19 éves vagyok, szeretnék egy csapatba kerülni valahogy Plat és Gold határán.
Jelenlegi rankom Plat 3 és általában is ekörül mozgok, gold teteje Plat alja.
Nem Ragelek, ismerem a mapokat, infozok rendesen.
Muszály lenne egy csapattal megpróbálnom, mert érzem a solozás határait itt már kéne hogy infozzanak ne tk zanak… stb, de sajnos még itt is megvan ez.
Ha 18+ vagytok és kellene valaki a csapatotokba Plat 3 körül, akkor jelölj.
Uplay Name: Mr.Mekys

Sziasztok!
Én is keresek csapattársakat mert az elmúlt ranked játékok vagy afkerek vagy sima 4vs5 meccsek után csak folyamatosan lefele megyek a random csapattársaktól. Uplay nevem: ChainedLightnng