[Tom Clancy's Rainbow Six Siege] (R6S) [PC] Társ és csapat keresés

Sziasztok!! Szeretnék jelentkezni r6 ipon kupája csak nincs aki csapattársát legyen!! Ingyenes és nincs korhatár!! Nem baj ha kezdőbb vagy mert én sem vagyok olyan nagyon profi!?! Gyerek vagyok 13 éves de normális nem káromkodik és nem ragelek!!

Srácok! Egy kis verseny nyereményekkel! :slight_smile: Részletek a topikonban lévő linken.

Párom neve a játékban: Gbit.GTamas játékostársakat keres, keressétek! :slight_smile:

Sziasztok!
Bár még csak most kezdtem a játékot és többnyire a newcomer módot játszom, de szívesen játszanék másokkal. Nem a folyamatosan online és izomból e-sport orientált játékos vagyok, viszont ez nem azt jelenti, hogy nem tudom használni az egeret. :smiley: Ha mégis van valakinek kedve játszani, akkor Uplayen HelmetGame néven megtalál. Nem vagyok szégyenlős, tudom használni a mikrofont is :slight_smile:
Köszi,
H

Üdv mindenkinek, Jani vagyok (nem, nem a VR Jani :D), erősen kezdő vagyok, ingame lv. 13, de már egy ideje nem vettem kezembe a játékot. Ha valaki úgy gondolja, hogy játszana egy kezdővel, az steamen Nylon66, uPlayen pedig tftdfdHUN néven talál meg :slight_smile:

Persze nem arra kell gondolni, hogy semmit sem tudok, csak szimplán fejlődnöm kell még :joy: