[Tom Clancy's Rainbow Six Siege] (R6S) [PC] Társ és csapat keresés

Én benne vagyok a nevem: Bigbunny 2

Én is szívesen jönnék. Nagyon kezdő vagyok még ( 2 napja van meg a játék) UPlay nevem: GERRIXEN és a kép is ugyan az mint itt a Fórumon.
Ami karakterek megvannak:
Attacker:
-Montagne( 1 causalt mentem vele)
-Thermite(Nem játszottam még vele)
-Sledge(Ma vettem meg)

Defender:
-Kapkan( 1 Casual)
-Mute(Ma vettem meg)

(U.I.: Mint mondtam nagyon kezdő vagyok és ha valaki jön velem játszani akkor számítson arra hogy lehet hogy nem leszek valami jó játékos. Remélem hogy itt nincsenek ilyen vérre menő játékosok akik ölni tudnának ha nem nyernek.)

Üdv!

Szintén csapattársakat után kutatok! :slight_smile: Nem vagyok egy profi, de nem is célom azzá válni, csal szórakozásból nyomom,csak jó lenne egy “csapat” féleség, akivel lehet nyomni a Tic-Tac-Tac-Tic-ot.

UI: Jelenlegi rangom Gold IV, de ez nem mindig látszik meg a játékomon. Vannak jobb és rosszabb napok, ez ilyen nálam sajnos. :smiley:

Hello készen álok B.O.S.S_HUN

Sizasztok sracok, lehet hogy nem ide kellene irnom, de van egy kisebb nagyobb problemam. Szoval ez a Setupom: Amd FX 8300 , 8GB RAM, GTX 770 2GB, es ezen a setupon a jatek medium beallitasokon megy 60fps-el. Eszleltem olyat hogy ha nyitva hagyok par Chrome ablakot akkor ez leesik 20fps/re, en RAM problemara gyanakszom de nem vagyok benne biztos. tudnatok segiteni? Koszi

En szivesen benne lennek! Uplay: GameMonsterDidy
Keves embert ismerek akivel szivesen jatszanek, de szerintem itt a csoportban vannak paran😉

Jó ötlet :smile: Uplay/Steam/Origin SubaBx

csatlakozok :smiley: :slight_smile: uplay: marshall_smith

Én is csatlakoznék :smiley: Uplay:Paaradoxon

Sziasztok, engem is jelölhettek nyugodtan, én is bejelöltem sok mindenkit :slight_smile:

Uplay: Lord_PN

Év vége óta van meg a játék de kicsit hanyagoltam, most kezdtem bele igazán és egyre jobban élvezem, főleg ha összejön egy magyar csapat :slight_smile: Vevő vagyok játszogatásra, majd később komolyabb meccsekre is. Általában délután / este felé vagyok és hétvégén ha épp nem dolgozom.

Felvettelek titeket Ubi-n!
Kenshi.VR néven vagyok fent. Nyomassuk! :smiley:

Sziasztok!
Most látom, hogy van egy Starter Edition 15 euróért, ami abban különbözik, hogy lassabban (több kreditért) lehet unlockolni az operátorokat. A kérdésem az lenne, hogy megéri megvenni? Kb 5-6x annyi az ára egy operátornak, ezt mennyi idő alatt lehet összeszedni?
Előre is köszi!

Sziasztok!
Én is kezdőcske vagyok társam keresek
Nekem: CrispyWraith4
Nyomhatnánk egyutt!!!

@elek92 Szia! Bocs, hogy most jön válasz, de most talàltam rá a topicra. Szerintem a vidikari ram lesz kevés. Alapvetően nem lenne baj vele, csak a R6S nagyon eszi a ramot. Ultrán nekem is 4gb fölött veszi igénybe a gpu-t. A 8gb ram elég kell, hogy legyen és a procival sincs gond, azthiszem.

Sziasztok
csatlakoznék :smiley: uplay: mOsTeN17

Sziasztok én is szivesen csatlakoznék egy kis lövöldözésre :smiley:

Nevem: EsoxZuzo

Hello, nemrég vettem meg a játékot, de nagyon lelkes vagyok. Eléggé öszevisza vagyok online, a munkám miatt, de ha gondoljátok vegyetek fel, írjatok rám, és tolhatjuk. :slight_smile:
Füles, mikrofon, ts, discord van.
uplay: Oktiim

Sziasztok, engem is nyugodtan jelölhettek , csak a játék chatben kommunikálok, akit ez nem zavar nyugodtan jelöljön :wink: Uplay: pocak731

Koszonom szepen a tippet :slight_smile: majd lassacskan osszegyujtok egy 1060ra :slight_smile: