[Tom Clancy's Rainbow Six Siege] (R6S) [PC] Társ és csapat keresés

Nincs mit! Egyébként rosszul írtam, nem vesz 4gb-t sohasem igénybe, max 3-mat de inkább ilyen 2500mb körül van.

A post was split to a new topic: R6 Siege probléma

Két hete beálltam én is az R6 sorba jelenleg 39-es levelen vagyok.
Uplay: Becker0326

Hello mindenki!
Kezdőként hát csatlakozom én is :slight_smile: ID: relixee és lenne most valakinek kedve nyomni ?:slight_smile:

sziasztok! Mr.Torrente a nevem a játékba,aki szeret rankedezni ahhoz szívesen becsatlakozom:) 112-es vagyok és ezüst 3-as.Az egyetlen probléma hogy nincsen fülesem.:S

Ave! martonlenart737 a nevem PS4-en, akit érdekel vegyen fel. Pacsi

Sziasztok!

Szívesen csatlakozom én is. Bátran vegyen fel aki szeretne. Uplay: Brian_GT87

Általában este-hétvégén vagyok aktív, de előfordulok random időkben is. Haverokkal szoktam általában tolni, de mikor nincsenek jelen, számomra is jó lenne, ha nem vadidegenekkel kellene szenvednem és lebukni gold-ból bronz-ba.
Elég sok órám van benne, pálya-fegyverek-operátorok stb tudás jelen, szóval szívesen adok tippeket-tanácsokat is, persze ugyan így, én is szívesen fogadom majd a nálam tapasztaltabbaktól.

Annyi kérésem lenne, ha felveszel, csak annyit írj már oda pls nekem, hogy innen a fórumról vagy, tudjam Te vagy. Hajrá :wink:

Hello
Pár hét-hónap kihagyás után vissza mentem siegesni és az fogad, hogy kidob random a meccsekből, utána olvastam most már értem miért :slight_smile:
nektek mi a véleményetek a folyamatos újítgatásokról szóló hírekről ?

Sziasztok!

Múlthéten megvettem a játékot és én is szívesen csatlakoznék! A nevem: KRSoos
Még ismerkedem a játékkal, de nagyon bejön! Jelöljetek bátran! :slight_smile:

Sziasztok!

Ha valaki szeretne casual-ezni, aztán ha úgy alakul rankedezni, az vegyen fel: emsyck22 vagyok Uplayen. :slight_smile:

az a része örömteli és kellő pozitívummal fogadtam, hogy ráeszméltek arra, hogy ne tömjék folyamatosan a tartalmakat, amellett, hogy rengeteg a hiba…hanem álljanak meg, nézzenek körbe és gondolják újra.
ez az új Operation Health kezdeményezés remélem mire vége, meghozza a kellő eredményt és visszakapja a játék a régi fényét.
Én nagyon szeretem a játékot, de ebben a szezonban képtelenség jól éreznie az embernek magát. Szánalmas játékosok, kritikán aluli matchmaking időpocsékolás (volt 20 percig nem talált rankedet főidőben) és a legújabb újítás, hogy ha rankeden kidob, mert meghal a uplay szervere vagy csak szar és kihal…akkor nem enged vissza a meccsbe…beengedne, de a matchmaking nem képes visszatalálni a lobbyba és új meccset akarna keresni, de nyilván már bent vagyok 1-ben ezért megőrűl…majd meccs után, mikor a többiek befejezték, érkezik a büntetés.
Ezek nagyon súlyos dolgok, kívánom javuljon meg…mert maga a játék koncepciója nagyon a helyén van, csak a körítés és a technika mögötte elhasal.

Üdv mindenkinek,csapattársakat keresünk RANKEDezni 14év felettieket ha lehet !!!(gold 2 illetve annál jobbakat keresünk)
Nickname: BBQ-Boni600 illetve BBQ-Nemeth

Sziasztok! Boni jól mondja! Ha úgy van ESL-re is mennénk!

Hat itt találtál meg :smiley: így mar mindent értek :smiley:

Sziasztok!

Jövőhéten (azaz ezen a héten) lesz új gépem végre!
Nagyon nagyon régóta szemezek ezzel a játékkal, de a régi POTATO PC-men tuti nem futott volna el semennyire sem.

Végre ez meg fog változni.
Úgyhogy ez lesz az első dolog, amit ki fogok próbálni az új gépemen :slight_smile:

Kérdés: Steamen, vagy UPlay-en éri meg megvenni? Vagy ez hogy van? :slight_smile: (itt a kommentek alapján Ti inkább UPlay-en vagytok rajta, meg Pistiék is azon vannak ha jól láttam), szóval gondoltam rákérdezek. :slight_smile:

Továbbá nem tudom, hogy milyen DLC-k meg ilyenek vannak a játékhoz. Azt tudom hogy vannak ilyen “skines” DLC-k, nem ezekre gondolok. Hanem hogy van-e úgymond “rendes” DLC, ami pl. új mapokat, karaktereket vagy ilyesmiket ad, és fizetős?
Csak hogy tudjam, ha beszív a játék, akkor még milyen “kiadásokkal” számoljak :stuck_out_tongue: :slight_smile:

Ubisoft-os játékok ,csak" Uplay-en játszható…ez olyan, mint az EA és az Origin…nem fogja kiadni a játékosbázisát egy 2. keretrendszernek. Vannak egyedi esetek, mint a The Crew…de 99% uplay.

Siege-hez a múltban és a jövőben is ingyenesek lesznek a DLC-k, mert nem DLC-nek hívják a készítők, hanem season-nek itt, amikor is érkeznek az új operátorok (1 új nemzet ) és 1 új pálya. Ez most augusztus végéig jegelve van, technikai háttérmunka megy, ez most az operation health.
Karakterek elérhetőek 1 héttel korábban, ha season pass-od van és auto megkapod ingyen, de ha nincs, akkor játékbeli pénzből ki tudod farmolni. Röviden-tömören ennyi.

Illetve így cuzamme Mindenki fele, aki embereket toborozna, annyit tanácsolnék, hogy ne szint alapján és rang szerint szedjétek az embereket, mert valaki 200as szintű, de életében nem ranked-ezett, a másik oldalról meg, mivel a játék nem tesz különbséget közted és az idióták között, ha kevés haverral mész be és folyton hal a team, jönnek a defeat-ek, akkor szépen mész le a pincébe a rangoddal. Erre lehet mondani, azért vagy ott nagy rangosként, hogy ballanszold a hülyéket, de 1 ember se képes csodákra ha 3 ember dolgát kérik számon rajta!

Tehát ha van season passa az embernek az automata megkapja az uj karaktereket, ha nincs akkor 1 het utan meg tudja venni jatekbeli penzbol.

Feltetelezem akkor minden mast pl skineket is jatekbeli penzbol lehet megvenni? :slight_smile:

Nincs olyan karakter amihez kene DLC a jatekon kivul, hanem az oaszes megszerezheto igy akkor? :slight_smile:
Es melyik tipusat erdemes akkor megvenni a jateknak? A simat vagy a Startert?

Egyes skineket R6 credits-ből tudsz vásárolni,ez a fizetős premium pénznem,míg más egyszerűbb skineket játékban gyűjtött pénzből tudsz megvenni.A karaktereket mindkét pénznemből megveheted,tehát nem kötelező fizetni értük.(Ha jól tudom 25000 ingame pénz/új operátor)Ha hosszú távra tervezel a játékkal és megengedheted magadnak akkor a Season 2 pass-el vedd meg,rögtön megkapod az új operátorokat meg 600 R6 credits-t amit el is verhetsz skinekre. :slight_smile:

Akinek azóta nem változott az UPlay neve mióta leírta ide azokat most mind felvettem UPlay-en, nyugodtan jelöljetek vissza mert hamarosan csatlakozom az R6 játékosok közé. :slight_smile:

Sziasztok! Már egy ideje nem R6-oztam mert overwatch megy. Azt se és ezt se tudom senkivel játszani egyedül meg nem a legjobb. Jó lenne ha megjön néha a kedvem R6-ra valakivel/valakikkel játszani. Nem szoktam sokat gamelni szóval nem is vagyok egy vérprofi emberke. Attól még szeretek fejlődni jobb lenni. :wink: Uplay: AbelHun02