[Tom Clancy's Rainbow Six Siege] (R6S) [PC] Társ és csapat keresés

@abelhun Ment a jelölés! Én is sokatokat bejelöltem és szivesen játszok :smiley:

@ironshaq neked IronShaq a neved UPlay-en, vagy mi? :slight_smile:

Igen az! :slight_smile:

Sziasztok!

Én is szívesen csatlakoznék, full kezdő vagyok, olyanokkal játszanék szívesen akik nem veszik véresen komolyan a dolgot, és nem kezdenek el rinyálni ha a 3-4 órányi játéktapasztalatom után nem tudok mindent… :smiley:
A Uplay nevem: dr.Hajek

Én is szívesen csatlakoznék! :slight_smile:
uPlay: xDave_HUN

90-es szintű vagyok, jelenleg gold 3 -as rankom van.
Jackalt és Asht preferálom támadó oldalon, védőn Jager, Smoke, Valkirye trió a favorit.

ui.: Amúgy valaki látta a PENTA Sports vs. Supremacy meccset? Nagyon nagy volt :smiley:

Bárki aki régóta játszik: Mi a megoldás a híres, ámde UBISOFT által nem orvosolt 2-0x0000B005 számú hibakódra, ami meccsek alatt következik be és azt eredményezi h kidob a meccsből a játék a főmenübe?

Tele van ezzel a hivatalos fórum, sokaknál Június közepe fele kezdett el jelentkezni a legújabb patch óta, megoldás természetesen nincs rá.

Így a játék jelenleg játszhatatlan sokaknak.

Régebben is volt időszak hogy ez a hibakód jelen volt a játékban, esetleg ötlet, vagy várni kell a következő patchig?

Üdv, partnereket keresnék, kezdő vagyok még, 14 óra ingame, De voltam már mvp 100+ osok között. ( nem tudom jelent-e bárkinek valamit, nekem jól esett=)). Általában 3.vagyok a csapaton belül. szintem 12. Vegyetek fel bátran.

Steam: [FGC]GaborN
uplay: GaborN.

UI: 24F (csak hogy tudjunk igazodni)

Sziasztok. Kezdő vagyok de lelkes,
ha van kedvetek oktatni vagy csak eltűrtök a csapatban vegyetek fel.
előre is köszönöm.

A nevem: suspectcsa (uplay)

Hello én is egyedül szoktam nyomni de jo lenne egy team nem vagyok valami Hitman de szeretek jatszani szoval aki gondolja az vegyen fel:molnatika

Üdv mindenkinek! Én ezt egy jó ötletnek tartom hogy, közösen a fórumon összefogjuk és együtt játszunk plusz megmutassuk hogy mi vagyunk a #wearethevr Én is szívesen csatlakoznék ehhez, sajnos a játékban még kezdő vagyok lvl szintem 19 jelenleg, de ha valaki szívesen játszana velem vagy esetleg csapatba csatlakozhatnék, Dvidar25 néven keressetek meg vagy itt jelezzétek ha mehetek! :slight_smile: Mindent bele csak így tovább! :slight_smile:

Sziasztok!Kapkant érdemes megvenni a kezdőknek?(kezdő vagyok)

akkor igen, de inkább akkor a SAS vagy a FBI ból válasz
utána jöhet a GSG9

Érdemes mag venni…nagyon jó csak okosan kell elhelyezni a bombát olyan helyekre ahol nem számítanak rá és nem látják

uPlay nevem: snookytech Vegyetek fel bátran és csapjuk szét a külföldi hordákat :wink:

Valaki tudja, hogy az miért van, hogy megnyertem egy meccset (kb 10 pont kellett a ránk uphoz), de ahelyett hogy pontot adott volna, unrankedbe dobott… aztán utána lementem egy meccset, amit elvesztettünk és derankoltam.

A standarttal 25000-be kerülnek az új operátorok, egy ranked meccsért ha jól tudom ilyen 100-200-at kapsz (nem nagyon szoktam nézni, hogy mennyit kapok, ezért nem vagyok benne biztos)

Mert most az operation health alatt kissé kusza ez a rendszer is. Minket is gyakran dob ki unrank-ra, majd 1-2 meccs múlva vissza vagy lejjebb-feljebb. + nem is jól mutatja a rangokat se egymásnak…haverom ezüst, miközben bronz, máskor ő copper mikor ezüst 2… én a meccs után lebuktam ezüst 4re majd mentünk 2 olyan kört visszarakott gold 3ra. Káosz picit, nem szabad figyelni most!

Akinek van kedve, nyugodtan jelöljön Uplay_en (SkiperX_THS) és Skype-on (SkiperX) aztán mehetünk játszani :slight_smile: :smiley: Várom a jelöléseket :blush:

Sziasztok!

Vannak esetleg erre most játékosok, kis csapatok, akik keresnek embert feltölteni a saját csapatukat, akik kicsit is komolyabban játszanak?
Én szeretnék majd részt venni a VR kupán, meg amúgy is jó lenne néha csapatban játszani.
131-es lvl, 311 órám (pvp) a játékban, és most a Gold 2 rangért küzdök.

Alapvetően olyan embereket keresnék, akik komolyabban játszanak, fejlődni akarnak, ahogy én is próbálok jobb szintre kerülni.

Sziasztok en nagyon szivesen jonnek:) meg csak 26 os szintu vagyok de igyekszem es jo lenne egyutt jatszani . Uplay nevem : CarvalhoHU

Csáo én is adnám a gamet BrainSoul07 a nevem akit érdekel vegyen fel no rage 107-es vagyok néha vannak szar napjaim de majd indulnék ha valakinek van kedvem a szervezett bajnokságon