[Tom Clancy's Rainbow Six Siege] (R6S) [PC] Társ és csapat keresés

csáo én szivesen jönnék BrainSoul07 néven megtalálsz neveznék én is

@humbertohu @recoooooon Mi keresnénk embert :slight_smile:

mert akkor szerveződhetnénk :slight_smile: yust for fun :smiley:

jojo ma délután fent leszek BrainSoul07 a nevem jelölj be addig

elküldtem

oldmate tr a neved?

nem kisriska

meg is van

Sziasztok :slight_smile:

Csapatot keresek a VR kupára!
Most, ha minden igaz, akkor 120-as szintű vagyok és most sajnos leestem bronzba.

16 éves vagyok, inkább olyanokat keresek, akik velem egykorúak, vagy idősebbek, mivel Fifában a csapattársaim is 30±osak és azt szoktam meg.

És van egy probléma is, az, hogy mivel PS4 fülesem van (az amit alapból adnak hozzá) így maximum csak hallgatni tudom, amit mondanak, mikrofont nem tudok használni.

Steam név: Don Quijote (JarJar-os avatar)
uPlay név: ForteFerrari

A továbbiakban ez lesz a Tom Clancy’s Rainbow Six Siege (R6S) társ és csapat kereső topic.

“Fontos, hogy mindig legyél körültekintő! Ha szeretnél létrehozni egy új bejegyzést, akkor előbb keress rá, hogy hátha már valaki kérdezett hasonló ügyben. Csak miután teljesen biztos vagy abban, hogy nem indítasz egy ugyanolyan témát, mint amit valaki más előtted, akkor kezdj bele az új bejegyzés létrehozásába!”

(Részlet a Fórum szabályzatából)

Ezért megkérlek titeket, hogy új topic-ot ne hozzatok létre a továbbiakban erre a célra, inkább itt írjatok bejegyzést.

Multiplayer game-ről van szó, ha egy olyan topic-ba írtok, ahol már vannak páran, akkor gyorsabban rátaláltok egy társra. Ezért inkább egy topic legyen, ahol társat kerestek. Ez minden multiplayer game-re vonatkozik!

A megértéseteket köszönöm!
Jó játékot és további jó Fórumozást! :v:

Sziasztok ! Csapatot keresek r6s-en belül .Platform: PC. És a csapatban a playerek min rang silver 4. :smiley:

Csapattárs kerestetik bronz 1-től felfele Min: 15 éves kor
Ne Légy idegesítő! (Nem az, hogy nem szeretem a poénokat, vicceket, hanem pld: ne órdibálj a mikrofonba meg ilyenek…)
Én jelenleg lvl 100 vagyok, silver 4 rankkal (silver 2-ből estem le) Szeretnék egy normális 5 fős csapatot összekovácsolni
u.i (Kb Feb. óta játszok a játékkal 127 óra pvp idővel büszkélkedhetek) Nevem: NotCopyrightedN [uplay]

Sziasztok! A mostani (nov 18-19.) hétvégén kipróbáltam a játékot és nagyon megtetszett, be is ruháztam rá. Szeretném megkérdezni, hogy valakinek volna e kedve együtt tolni? Sajnos még csak kezdő vagyok, de jó csapatjátékos.
Uplay: John_TaylorHUN

Sziasztok,hogy ha még áll ez a csapat keresés akkor szeretnék jelentkezni white noise-ban most gold 1 vagyok és egy jó csapattal feltörhetnénk.uplay nevem Konoshi_Sensei ha teambe szeretnél játszani jelölj be, majd utána egyeztettünk

Játékos társat keresek, teljesen új vagyok, az alapoktól kellene kezdeni. mx_joseph31 [Uplay]

Hali, 1 csapattársat keresünk gold 1-2 körül. uplay: El_Boryo

Üdv Peti vagyok, Megvettem szeptemberben a Siege-t, azóta játszogatok, 30 órám van most a játékba mostanában rendszeresen játszok, és úgy érzem sokat fejlődtem, nem vagyok Pro eddigiek során keveset játszottam lövöldözős játékokkal, de ezzel fogok sokáig nagyon szeretem, de most már jó lenne egy CSAPAT!
Tehát szeretnék keresni egy csapatot akikkel együtt nyomnánk “Dhracarys” a nevem az Uplay-n.

Sziasztok skacok !

Itt tudtok csatlakozni a Rainbow Six Siege | Hungary Discord-ba. Rengeteg jatekos van fent, a nevem Syker_HUN. Remelem tudunk egyutt gamelni:

1. Ranked

2. Casual

3. Custom gameket is.

A kezdoket is tamogatjuk illetve nagyon szivesen latjuk. :slight_smile: :slight_smile: A lenti kepre klikkelve tudsz joinolni :slight_smile:

Kb 2 hete vett, lassan 20-as szintű 2 player keress társakat rankedre, hogy a toxic / rager / TK-s / értetlen / csapatjátékra képtelen játékosokat elkerüljük. UPLAY név: ppeti91 elvileg steam is.
Köszi.

Teljesen új kezdő játékos lennék. Annyira, hogy még csak most fogom megvenni a játékot. Szóval első kérdésem az lenne steam/uplay verziót vegyem meg?