[Tom Clancy's Rainbow Six Siege] (R6S) [PC] Társ és csapat keresés

@evenslol

Általában UPlay-es verzió olcsóbb, mint a Steam-es, és a Steam is UPlay-el indítja el, szóval akkor már inkább megéri az olcsóbb UPlay-es verzió, hiszen a Steam-es verzióhoz is kell UPlay úgyis.

Én is az UPlay-eset vettem meg. :slight_smile:
És nem kell így a Steam-nek futnia miközben játszom vele (bár lényegtelen) :smiley:

És ha már megveszed, akkor vegyél fel engem nyugodtan UPlay-en (nem vagyok profi, de már van pár órám a játékban):
Noxterx néven megtalálsz!

Sziasztok!
Gondolom rengeteg Rainbow Six csoporttal találkoztatok már Facebookon. Ezeknek a csoportoknak a legnagyobb része a toxic bejegyzésekről szól, nem pedig arról, hogy segítsük a másikat. Az R6Hungary a magyar forgalmazóval és a PC Guruval létrehozott egy csoportot, hogy változtatni tudjon ezen a toxic közösségen és ne csak a mások leszólásáról szóljon az egész csoport, ha kirak egy videót vagy kérdez valamit.
Szeretnénk felépíteni egy olyan közösséget, ami felér olyan milliós létszámú Rainbow csoportokkal, mint amik külföldön vannak.
Mindenhol vannak toxic playerek, de én személy szerint úgy vagyok vele, hogy nem szívesen játszok lassan magyar playerekkel, akkor sem ha a csapatomban vannak és akkor sem ha az enemyben.
Ha érdekel titeket a csoport, akkor várunk titeket: https://www.facebook.com/groups/r6hungary/

Sziasztok én most kezdtem el játszani vele a fiúk miatt megtetszett de így annyira nem jó, hogy idegenekkel kell nyomni és most rátaláltam erre. Uplay név: Janika912

Sziasztok, ma délután vettem meg a játékot. És hát jobb lenne magyarokkal játszani, aki gondolja addoljon.

Uplay nevem: Anomnius

sziasztok örülnék ha tudnák játszani magyar csapatársakkal szóval akinek van kedve jönni szívesen várom Upaly nevem: Zazuu95 sajnos olyan nagyon sok időm nincs játékra munka mellett de ha van akkor szívesen megyek;)

Sziasztok 2 hete vettem meg a játékot.Szivesen csatlakoznék magyar csapathoz,eddig csak szólóban játszottam.
Uplay nevem:csuti67

Sziasztok én is csapatot keresek.32-es szintű vagyok hasonló kezdő játékosokat várok akikkel együtt fejlődhetünk.Vegyél fel ha szeretnél velem játszani.Felhasználó nevem: trickice1215

Hello én is szívesen jönnék 50 vok. Ha akarsz jönni vegyél fel nevem :DRK_Balazs21

Sziasztok ,Divisionban szeretnék egy pár jó arc embert akikkel együtt tudok fejlődni a Dark Zoneban és a többi küldetésben/incursionban (a tapasztalataim szerint egy ,betörést” nem lehet megcsinálni randomokkal) egyszóval ha érdeklődnék akkor a nevem Whooops. (A pont is benne van) 250-es gear és többnyire péntektől- vasárnapig érek rá. Hajrá ügynökök!

Sziasztok! Csapatot keresek EXAWU a nevem :slight_smile:

Sziasztok.
En nem reg vettem meg a rainbowt ps4re es csapaptot vagz legalabbis jatekos tarasak keresnek, nem vagzok minden nap melo miatt de 75%ban online tudok lenni! :smile:

Sziasztok ! Hasonló kvalitású játékból tértem át Siegeba. Gyorsan fejlődök és aktívan játszok ! 29 vagyok és szívesen csatlakoznék csapathoz vagy játszótársak vegyenek fel bátran !
Uplay: curtisdexter
Szép Estét !

Sziasztok! Társakat/csapatot keresek. Akár Ranked, akár Casual m1. Meguntam a random embereket. Nem vagyok egy profi játékos de próbálkozom. Magam értelmesnek és normálisnak gondolom. Ha van kedved játszani, vagy csak eleged van a random Pistikékből akkor jelölj be.
Uplay: linishx

Sziasztok én nemrég vettem meg a R6-et és szeretnék nem random emberekkel játszani hanem inkább ninjonokkal
Uplay: Kaishi007

Sziasztok
Pár napja vettem meg a játékot, még kevésbé ismerem ki benne magam, de gyorsan tanulok és hasonló játékokkal játszom :slight_smile: Én 27 vagyok és szívesen játszanék komolyabban is, jelöljetek bátran.

Uplay: epresmilkacsoki

Üdv Csabi

Sziasztok!

22-es szintű vagyok jelenleg, szóval eléggé kezdő. Keresnék társakat, akik jönnének csapatban játszani. 19 éves vagyok.
Csütörtök, péntek, szombat és vasárnap érek rá. Vegyetek fel bátran!

Uplay: kristof.erdei
Discord: kristof_erdei

ez lenne a megfelelő hely neked!! Ez a Rainbow Six siege csoport.

Sziasztok, akinek nincs csapata squadozni az vegyen fel bátran.
uplay: epresmilkacsoki

Sziasztok! Csapatot keresek :smiley: már nem vagyok kezdő, de profi se :smiley: taktiksz-ot tanulni kell :smiley:
Uplay: OlderScrolls
Steam: OlderS

Én is csatlakoznék Ninjonokhoz, hogy egy jó csapatban játszhassak. Nemrég vettem meg a játékot de gyorsan jövök fel (nyitom az operátorokat stb.)
Uplay: Prest0n37
Discord: Prest0n37