[Tom Clancy's Rainbow Six Siege] (R6S) [PC] Társ és csapat keresés

sziasztok ha van kedvetek vegyetek fel nyomnám csapatba.
uplay nevem: mateszHUN97

Sziasztok három embert keresnék csapatba kezdő vagyok de sokkal jobb lenne ha 5en játszanánk uplay név Rasa122

Szia Rasa122 küldtem a barátmeghívót!

Sziasztok ! Látom nem csak én keresek csapatot vagy akikkel szivesen játszana az ember :slight_smile:

Most vettem elő megint a játékot és keresek emberekek akikkel tudnék játszani :slight_smile:

steamon 3N33RGY néven meg találtok vegyetek fel ha esetleg uplayen .: EN33RGY néven vagyok :slight_smile:
R6 ban nem vagyok valami profi ismerkedek még a játékkal de nem vagyok kezdőp sem :slight_smile:

Mindennap összegyűlik egy nagyobb ember csoport a Vr discord public szobáiban, oda lehet gyülekezni, aki gondolja :slight_smile:

Hali!

2 napja próbálgatom a játékot, szívesen fogadnék tanácsokat. Az sem lenne rossz, ha nem mindig csak egyedül, véletlenszerű emberekkel játszanék. Sokat bénázok, nem igazán vagyok otthon hasonló játékokban, de gondoltam ide írok, hátha … :smiley:

Uplay: Kat.03

Engem is felvehettek ha időm engedi tudok játszani. PUBG már picit uncsi a sok csaló miatt hiába járok 1000 óra felett. Nincsen sok órám a játékba 31-es szintnél járok de szeretnék magyarokkal is játszani nem csak külföldiekkel :slight_smile: Steamen: gabesz144
Uplayen: RGabesz144 néven vagyok.

@Kat.03 @gabesz144 bejelöltelek titeket Uplay-en :slight_smile:

Padavannak jelentkeznék egy társasághoz alkalom adtán…
Most próbálom visszanyerni a régi Q3A rutint, szóval amatőr vagyok R6S-ben (
de jó lenne olyanokkal lövöldözni, akik tudnak “tanítani” is közben.

Steam: acidice42
( jelige: nem harapok, tanulok :wink: )

Sziasztok engem is lehet jelölni Deuce77 :wink:

Sziasztok!
Egy hete kezdtem az R6S-et, szóval elég kezdő vagyok, de már most elegem lett a sok toxic külföldiből :sweat_smile: Csatlakoznék alkalomadtán egy társasághoz. :slight_smile:
Uplay: Reinaaa

Helo! High five-ra keresek embereket jelöljetek nyugodtan:Gadnuk24

Sziasztok, felvettem jó pár embert, én sem vagyok profi de azért nem vagyok elveszve, és én is inkább ezzel a közösséggel játszanék :slight_smile: be dobom én is a uplay nevem epresmilkacsoki vegyetek fel bátran
Pacsi mindenkinek :slight_smile:

Sziasztok!

Kezdő vagyok én is Siegeben, de jó lenne többen játszani. Aki gondolja vegyen fel :slight_smile: rankedet nem játszom, csak casualt.

Uplay: B_Dave92

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198001087354/

@Kat.03 @csacsi90 felvettelek titeket Uplay-en. Remélem össze jön egy jó kis csapat :slight_smile:

Sziasztok. Én is beállnék a sorba. Nem rég van meg a játék. Elég kezdő vagyok. Nem sokat játszom. Általában fél 8 után fél 10 -ig. Aki gondolja vegyen fel. Uplay: Zer0DMG

Rendben . Holnap délutántól vagyok :wink:

Én is szívesen játszanék csapatba, egyedül nem a legizgalmasabb. Esténként 8 után tudok játszani. Uplay nevem: LoneWolf_hu

Sziasztok!

Barátommal szívesen csatlakoznánk egy már meglévő 3as csapathoz vagy akármihez:smiley: ! Régi motorosok vagyunk az fps játékokban, itt még csak 40es szint környékén járunk de szívesen játszanánk végre értelmes emberekkel csapatban! Uplay nevem: hercuI az utolsó betü az egy nagy i !!!

Csáó!

Most kezdtem én is pár napja, szívesen játszanék veletek. Ha gondoljátok, vegyetek fel!

uplay: Adam_gali