[Tom Clancy's Rainbow Six Siege] (R6S) [PS4] Társ és csapat keresés

Sziasztok!

Ezt a csoportot azért hoztam létre, hogy konzolon játszók könnyebben találhassanak csapattagokat.
Bejegyzésben jelöljük meg, hogy milyen meccsekre keresünk játékosokat.
Akár az előző season végén szerzett rangot is meglehet jegyezni, amit ranked meccseken értél el.

Have fun! :sunglasses:

[Tom Clancy's Rainbow Six Siege] (R6S) [PC] Társ és csapat keresés
Rainbow six Siege Társkereső
Rainbow 6
[Tom Clancy’s The Division] Csapattárs keresés
Csapattagok keresése

Hello, én is nyomom PS4en, de még elég kezdő szinten. A batáti körből senki nem játszik, viszont szivesebben játszanék ismerős arcokkal szóval ha valakit érdekel nyugodtan jelöljön! :slight_smile:
username: antal2232

Hello, én is Ps4-en rainbow-zok, de nem vagyok valami pro. Nyugodtan lehet jelölni.
név: rabbit456H
:smiley:

Én is tolom bár ritkán vagyok csak elérhető.
név: lansoptol7

Szevasztok, gondolom ti is találkoztatok olyan kedves csapattárssal aki viccből felrobbantja az egész csapatot aztán lelép és/vagy kidobja a szerver vagy lelő mert olyan karakterrel vagy amivel ő akart lenni. Namármost ezt meguntam ezért keresek olyanokat, akiknek lenne kedve PS4 en rainbowozni. Ha gondoljátok jelöljetek. Nick: inkedbi

Sziasztok! Ne lepődjetek meg felvettem mindenkit, de én is kezdő vagyok. A PSN nevem martonlenart737. @thevrninjon téged sajnos nem találtalak meg ezen a néven psn-en. Pacsi

Sziasztok társakat keresek ps4-re nem rég kezdtem de szeretnék csapatban játszani akit érdekel vegyen fel ImpactedAtom04

Sziasztok! Keresek társat pár hónapja nyomom,ranked nem sűrűn játszok mert random csapattal nem egyszerű. Aki akar vegyen fel, és irjon
szema93

Sziasztok ! Én is szoktam ps4en tolni r6-ot bár sajnos a munka miatt nem sűrűn de nyugodtan jelölhettek engem is .: zozo0113,Pablo Escobar a profil képem :smiley:

Szevasztok én is meg kezdő vagyok többnyire este szoktam nyomni ps4 Nikolay5454

Sziasztok en is itt lennek ha kell egy viszonylag jo de meg kicsit noob jatekos akkor en is jelentkeznek:D
Username MrEr3nden11

Sziasztok, én is nemrég kezdtem és szívesen játszanék csapatban! Psn: sorospalack :smile:

Sziasztok,
én is nemrég kezdtem a Siege-t. Szívesen játszanék csapatban, mentek is a jelölések. :smiley:
PSN: lpmarci

Sziasztok!
Az ingyenes hétvégén kezdtük el a haverokkal a játékot, hárman vagyunk, szóval két játszópajtást keresünk :slight_smile:
Nem célunk a pro-szint, de rendesen, mikrofonnal nyomjuk, hogy legyen tactics :smiley:
Többnyire péntek este/hétvége.
PSN: Slightly_Adequat / gnaroller / benyocore666

Sziasztok! Ha szeretnétek jelöljetek! Meatykacz

ahoy!
Engem is nyugodtan föl lehet venni, szívesebben játszok ismerősökkel
BlackBeardd13

Hello, engem is gyugodtan fel lehet venni, nem vagyok mar annyira kezdo, de szeretnek fejlodni:
Iambalint (nagy i, nem kis L)

Platform ps4
Nèv thevrzoli
18+

Sziasztok!

PS4-en VivaaCatalunya néven fent vagyok. Nagyon lelkes kezdő vagyok, akir Hard Mode és egy egyéb videókon nevelkedett, de a kontrolleres célzást még szoknom kell.
Mikrofonom van :slight_smile:

HF! Knokkos!

Sziasztok olyan ügyben érdeklődnék hogy nekem is megvan ez a szuper game de sajnos hanghibával küzdök. Játék közben elhalkul sokszor a hang de se a discord ami közben szól se másnál nem tapasztalok elhalkulást csak a r6-nál. Tudtok esetleg valami javaslatod adni hogy hogyan lehet javítani rajta? Válaszotok előre is köszönöm.