[Tom Clancy's Rainbow Six Siege] (R6S) [PS4] Társ és csapat keresés

Sziasztok még mindíg aktuális Ps4-re Rainbow Six Siege-hez keresek pár embert játszani vegyetek fel nyugodtan ImpactedAtom04

Felvettem remélem mindenkit! Én lennék VivaaCatalunya-s nickkel. Jobban szeretnék egy csapattal nyomni, amikor szabaidőm engedi :slight_smile:

Sziasztok, én is csapatot keresek, megjelenés óta nyomom. Gold-Platina rangom van, bárkivel szivesen játszok, aki nem engem lő. Jelöljetek nyugodtan R6_Agent_X

halli én is csapatot kersek 20+ gold 4 : HeroDef

Sziasztok! Én is társakat keresek R6-hoz. Kezdő vagyok és olyanokat keresek, akik nem 100% tryhard módban játszanak. Csak élvezni akarom a játékot idegeskedés nélkül. :slight_smile:
PS: rizonmusixx

Sziasztok, Én is játékos társakat keresnék. Kezdőként. :slight_smile:

Nick: MooBalu

Sziasztok! :slight_smile: Én is szívesebben játszanék magyarokkal, mint szimpla random emberekkel. Nick: Balazs626
Útólag is majd köszönöm a jelöléseket és mindenkit vissza fogok jelölni!

További szép napot!

Sziasztok!
Én is csapattársakat keresnék.Viszonylag kezdő vagyok de azért a játék taktika részével nagyjából tisztában vagyok.Leginkább hétvégén vagy hétköznap este érnék rá játszani.PSN:JacketedBeef

Sziasztok!
Ps4-en tolom az R6-et , Bf1-et kezdő szinte játszom
Nevem:Davv1dX

Sziasztok!
Ma ruháztam be a standard edition-re, tehát most fogok nekiesni megtanulni játszani :smiley: De nyugodtan lehet addolni: gilmourishgates
Remélem hamar belejövök aztán frankóság lesz :smiley:

Sziasztok Srácok! Ekőször is Boldog Karácsonyt mindenkinek! Másodszor egy operátort tudtok nyitni a játékban karácsony alkalmából, akinek pedig meg van mind az 25.000 renown t kap ajándékba.

Sziasztok!
Ketten már vagyunk, további társakat várunk nagyon szivesen a kis ‘csapatunkba’. Gold 3 volt az előző season. :grin: Minden ertelmes embert szeretettel várunk :slight_smile:

PSN: VancAjt

Megvan nekem is a R6S viszont még nem merültem bele, így a nulláról kezdem, ha ez nem zavar senkit, jönnék én is. Csak az alap játék van meg. ID : maximus850523

Össze-vissza vagyok online

Sziasztok! Társat vagy esetleg csapatot keresek.
111-es szintű vagyok. Gold 4 és Gold 2 között szokott lenni a legnagyobb rankom egy seasonön belül.Eddig solo queue-ban nyomtam, úgyhogy a rankom megtévesztő lehet mivel 0. Kommunikációval játszottam. Psn:bendesebi7
Jelölj be nyugodtan

Hello mindenki. Én is ps4en játszok aki akar nyugodtan jelöljön farkaspapp a PS idm. Egy olyan kérdés hogy pistiék ha úgy lenne idejük lehetséges lenne hogy esetleg belemenjenek abba hogy a hardcore team ps4en jatszon néha a közönséggel? Szívesen kipróbálnám magam ellenük csak hát ugye én nem pcn tolom :smiley: természetesen ez csak egy kérdés semmi követelés vagy ilyesmiről nincs szó :slight_smile: válaszokat előre is köszönöm :slight_smile:

Ezt jó ötletnek tartom kérdezd meg sztem az illetékes-t meg benne :slight_smile:

És ebben a témában ki az illetékes ? :smiley:

Azmo, Jani, Pisti, de sztem ha discordon vagy streambe ráirsz válaszolnak

Szia @farkasash !

Véleményem szerint esélytelen ez az invitáció.
Konzolon nem fognak FPS-t játszani.

Igen én is kevés esélyt látok erre relatív de gondoltam egy próbát megér :slight_smile: