[Tom Clancy's The Division] Csapattárs keresés

Sziasztok. Most sikerült csak hozzájutnom a Division-hoz, csapattársakat keresek. Jelenleg 11-es vagyok de haladok elég gyorsan. Nyugodtan bárki vegyen fel. Ukolak1996 az uplay nevem.

Van itt még valaki? Van itt olyan aki még nyomja? Ha igen, friss Max leveles vagyok és társakat keresek. Ukolak1996 a uplay nevem

Uplay név : Tacsko25 én még tolom sőt egyre jobban tetszik :slight_smile:

Üdvözletem!
Ha minden jól megy holnap beszerzem a Divisiont (PS4-re!) és ezzel egyúttal társakat is szeretnék keresni mivel a játék is teljesen új lesz nekem ezért tippeket is szívesen fogadnék, hogy miként vágjak bele és mire figyeljek oda. Nem tudom kinek mennyire fontos, de 14 éves vagyok. Viszont ugyan olyan friss játékossal mint én is szívesen játszanék mert akkor legalább együtt ismerhetnénk meg a játékot! Szóval aki gondolja jelöljön be:

Krisztián Lentulay vagy Lentulay55 (nem tudom melyiket kell megadni :sweat_smile:)

További szép napot, estét, reggelt vagy amikor épp ezt olvasod!

Sziasztok

Ha valaki játszik még Uplay: Wr4t3 Szívesen felveszem vagy vegyen fel. Lényeg a szórakozás :smiley:
Nem baj ha kezdő vagy én sem vagy pro :slight_smile:

Gear: http://www.kepfeltolto.eu/image/iJx4F

Hali! Én is végre beszereztem és társakat keresnék :smiley: uplay-en Maci13-ként találtok meg​:blush:

Sziasztok!

Játszik még ezzel a játékkal valaki? :slight_smile: Én most vettem meg, a single player rész végigvittem, Dark Zone-hoz és nehezebb küldetésekhez keresnék játszótársat :slight_smile:

HMark9 néven megtaláltok Uplay-en.

Sziasztok!
Én is játszótársat keresek pc s verzióhoz :slight_smile:Uplay-en heredizoltan néven vagyok, ha valaki játszana jelöljön nyugostan! :slight_smile: