[Tom Clancy's The Division] Csapattárs keresés

Moi kaikki! Revolution2526 néven megtaláltok. Lvl30 Gear256. Season Pass. Hétvégenként, péntek és szombat este szoktam elérhető lenni.

Sziasztok, én is csatlakoznék, a napokban vettem meg a játékot, meg az Underground DLC-t hozzá, még új vagyok :slight_smile:
Uplay: AllenWarp
steam: zenarchery / zen attitude

Sziasztok!
Én is keresek játszótársakat. Edig végig egyedül toltam, most 18. szintnél tartok.
Uplay nevem: Sigma_2800

én a konzolvilag-hu -n vettem akciósan. Most kb 7 ezer forint

helló, ment a frend uplay-en:)

csao en is fent vagyok uplayen aki akkar divisonosni a nevem:Medve25

En media marktban vettem 5500ert korulbelul 2 hete aki akar felvehet uplay: zsombika199604

Sziasztok ha kell, ember írjatok rám, az Uplay nevem EternalLonely.Hu és PC-n játszok. lvl 30 vagyok, és nincs, megy egy kieg sem.

Hello valaki xbox one told ?
en ott nyomom bar meg kezdo vagyok .
WitchyBird315

Sziasztok. Én is csapattársakat keresek. SMartin-HU névvel megtaláltok (PS4/UPlay) :slight_smile:

zsolt438 az Uplayes nevem. jelölj meg. Megnézzük miben tudok segíteni.

Köszönöm de már megtörtént, azért felveszlek ha netán egyszerre lennénk fent :slight_smile:

Valakinek esetleg nincs most kedve egy kis kora esti Survival vagy Undeground-hoz ?

XD Látom Div Is ON :smiley:

Jelenleg a TESCO-ban 3500Ft a dobozos :slight_smile:
Én ott vettem!!! :slight_smile:

És innen benne van a magyar felirat is?

Hello, én is csatlakoznék a társasághoz, Etorphine10 a nevem uplay-en. Általában esténként vagyok aktív, pár napon belül megveszem a season passt, most még csak az alap van meg.

néha néha én is vissza szoktam nézni, uplay: Becker0326
gear pont kb 200
survival is ON :smiley:

Hello, en is keresek csapat tarsakat :blush:Es lenne egy kerdesem, jobb cuccokat hogy tudok lootolni? meg csak 25 szinten vagyok. meg van a seasone pass

Majd ha 30 leszel akkor a világfokozat lépésekkel tudsz egyre magasabb szintű itemeket lootolni DZ-ben a kiegek arra jók hogy mire maxos szintet eléred már lesz egy adott geared ami majdnem maxos. 30 alatt pedig én a DZ-t tudom javasolni onnét tudsz jobb cuccokat kimenekíteni. Remélem tudtam segíteni. :smiley: