[Tom Clancy's The Division] Csapattárs keresés

Koszi az informaciot

Sziasztok! Én is keresnék társakat, így egyedül annyira nem fun :smiley: Már 30-as vagyok, egyelőre 180-as Gearral, mr.Acher0n néven megtaláltok, általában este vagyok fent, de a meló miatt eléggé változó!

Szevasztok UPlay-en Lagolit néven megtaláltok. 30-as, 256-os gear-rel.
Alap + Season Pass.

Sziasztok,

Steinhart5 néven megtaláltok, Season Pass, 30-as, 256-os gear.

Sziasztok!
Season pass megvan, Uplayen: metatron-80
Vannak akik metatron-HUN néven vettek még fel de egy DZ-s incidens után megváltoztattam. Egy horda Orosz ügynök a magyarokat üldözte. :slight_smile:
Alapjátékban elért szint jelenleg: 30-as szint 253-as gear, DZ: 34

Szerintem jelölj be itt pár srácot és van game akkor csatlakozz. Legutóbb is jött egy kolléga 26-os szinttel és a végére 30 +256-tal távozott :slight_smile:

Kicsit mi is őket, de sajna annyian voltak mint az oroszok :smiley:

Igen van benne magyar felirat, ami egész jó vannak érdekes fordítások, de jó fordítás.

Csocsesz BIGBRO!

Ha egy tescoban jársz feltétlenül keresd meg a kiárusítási osztályt én tegnap beleütköztem egy division lemezbe összvisz 3000 ezer pengőért. Persze jól elvolt dugva! :smiley: De hátha szerencséd lesz!

"Jöttömre öt nap múlva számítsatok, pirkadatkor, kelet felől "

Üdv!
Csapatot keresnék! Nemsokára lesz Season pass Uplayen: Massacreeh
256-os gear de nincs normális fegyóm vagy gearem.

Hello, én nem keresek csapattársat, mert már van fix csapatom, viszont, ha bárkinek kérdése volna a játékkal kapcsolatban bármiről, milyen talenteket használj, milyen szettet, stb, akkor bátran írjon. A megjelenés óta tolom kihagyások nélkül majdnem minden nap. Csak nyaralás közben nem játszottam vele :smiley: Szóval a lényeg, hogy tudok egysmást, ha kérdés van bátran ^^

Hali!
Én most kezdtem el nem rég és az érdekelne hogy így frissen (256 gs) mit érdemes farmolni hogy az ember össze tudjon szedni pár normális cuccot, mert így kb a 3 napit megcsinálom aztán log out, Próbáltam Incursion-t is csinálni dehát oda a dps és a toughness-em olyan kevésnek tünik hogy leginkább csak wipefest az egész.

valami javaslat?:slight_smile:

Szia, bármi eshet bárhol. DZ-t kerülném a helyedben. Incursion, HVT, küldetések kihívás szinten szarják a lootot. Igaz, hogy kb 100-ból ha van egy jó akkor jól jársz, de sokat kell játszani és előbb utóbb lesz jó cuccod. Ha van SP-t, akkor a survivalból elég jó dolgokat lehet kihozni, illetve az undergroundot tudom még javasolni.

Hello mindenkinek.

Cold_Blake néven fel tudtok venni ha épp vagyok szívesen megyek bárkivel. Season pass megvan.

Szia!

Ha van Underground DLC-d vagy season passod, akkor 5. világfokozaton UG-ben farmolni. Ott esni fognak szépen a setek. Olvass utána neked mi a testhezálló, nézz róla videókat youtube-on a használatot illetően, valamint ne felejtsd el, hogy az adottságokat át lehet pörgetni, plusz a teljesítménymódosításokkal fokozni.

Hali mindenkinek.

Most van fent valaki?

Sziasztok valakinek van DVje Ps4re ?
(Ha van akkor jelöljetek be PSN: HaannSoolo)

Jelölj be mindenkit, akit itt találsz. Valaki mindig fent lesz :wink:

Hali!
UPlay-en Toncsa_HUN néven megtaláltok. 30-as, 256-os gear-rel (3 karakterrel is :innocent:).
Alap + Season Pass is megvan, főleg a PVE részen teszek-veszek.
Üdv

Én is keresek embert akivel lehetne játszani :smiley: Xbox one alap division
Aki gondolja vegyen fel nyugodtan :smiley:
Gamertag: footballguy562