[Tom Clancy's The Division] Csapattárs keresés

Sziasztok!

Gorklar névvel fent vagyok néha. Pacsi

Hali! Xboxon tolom én is,van egy 30;256GS-os karim,és egy lvl 6os is. Gondolod jeölj be: Kovacs Dominik. Mikrofon off,de majd nyomhatjuk ha úgyvan. :wink:

MaKeTT22 neven vagyok fent ha valaki akar csatlakozni jeloljon nyugodtan

Sziasztok!

Gondolkodom a Division megvételén, annó bétában toltam sokat lakótársam gépén, de aztán szétköltöztünk és végül nem vettem meg a játékot. Most viszont hogy novemberben lecseréltem a ddr2-es konfigot szép új ddr4-re, így most gondolkodom rajta hogy megvegyem de keresnék magam mellé társakat akikkel lehetne tolni. Én ilyen loot fanatikus keresgélős player vagyok, aki szépen chilles tempóban tolná a gémet.
Úgyhogy olyanokat keresek akik nem akarnak nagyon sietősen végigrohanni single részen. Ha lenne 2-3 ilyen emberke akik becsatlakozna, akkor beruháznék a gémre, mert fáj rá a fogam :smiley:

Nyugottan vedd meg és mar vegyél is fel! GyRoS29. / a pont is beletartozik /

Na sikerülnek azért a dolgok :smiley:
Friend request - check
Division megvásárlás - check
Letöltés folymatban :wink:

már csak a szervereknek kell menniük :slight_smile: thanks for honor …

Hello! :smiley:

Jó lennek valaki(k)vel csapatni :smiley: Ha nem zavar, hogy most vettem a játékot (Minden DLC megvan). Jelenleg lvl 6 vagyok, s most mentettem meg a doki csajt meg a rendőr fickót! :smiley:

Meglehet egy picit noob vagyok, s gyengusz a játékban, de azért jól jön néha a segítség is! :smiley: Ha van kedved játszani, akkor küldj egy friend requestet :stuck_out_tongue:

Sorry a fogalmazásért :smiley:

Sasuite

Szia!

Ha úgy adódik hogy én is fent leszek szívesen segítek. Küldtem a requestet :slight_smile:

Hey! :smiley:

Fogadtam, s köszi előre is a segitséget! :slight_smile:

Sziasztok,
Én nem rég kezdtem el. 29-es szinten vagyok.
uPlayen Geleno11 a nevem.
Aki szeretne menni DZ-ben közösen és hasonló szinten jár, nyugodtan jelöljön! :slight_smile:
(Hamarosan a Survival DLC-t beszerzem remélhetőleg.) :slight_smile:

Srácok ha a Season Pass.t megveszem az tartalmazza az alap játékot is?

Nope

Nem, abban csak a 3 DLC van, meg egyéb outfitek.

Sziasztok! PS4-en játszom, 30-as szint, tier 5, DZ-ben 54(bár ez semmit nem jelent). Társakat keresek én is. Főleg a Betöréseket csinálom most hősi szinten, de igazából bármi érdekel. Jó csapattal szívesen vagyok a fekete zónában is, de a társakat lövöldözni nem szeretem.

PSN: szcsaba95

Ha valaki játszana vegyen fel nyugodtan. :slight_smile:

Sziasztok! Xbox nyomom a Divisiont :smiley: jelöljetek ha gondoljátok ZolcsiSailor88

Sziasztok!

Én is csapattársat keresek Xboxon.
LVL30, Gear 256

Csináltam egy zárt csoportot is, akinek van kedve csatlakozni az írjon!

Bhal Duran58

Sziasztok!

Szintén csapattársat keresek. :slight_smile:

Elérhető vagyok XBOX-on és PC-n is, aki gondolja, az nyugodtan jelöljön be. Nick: HedgehogB

Sziasztok!
Most vettem meg a játékot, még sose játszottam vele, szóval kiváncsi vagyok milyen lesz! :slight_smile:
Enceb97 néven aki gondolja felvehet Uplayen.

Én most vettem meg a gamet, ha úgy van jelölj be Uplayen: Enceb97