[Tom Clancy's The Division] Csapattárs keresés

Lassan bemerészkednék DZ-be, de úgy érzem oda kell már a segítség! Aki akar jöjjön akár már most is! :smiley: uPlay: Geleno11

Hali. Felvettem jó pár embert aki írt ide nem jönnek multizni. Értelmes társat keresek túlélő módhoz és dz-hez aki tud csapatban játszani. 256 gearem van. Gabci95 néven megtaláltok.

valaki van?

Hello lenne egy kerdesem A jatek nehezsegi szintjet hol tudom allitani?csak a fo kuldeteseket lehet allitani vagy alapbol a gamet is?

Nyomd meg az M betüt, előjön a map, és ott írni fogja hogy G Hosszan. Világfokozat váltása. 1-5 ig ahogy fejlődsz ugy dobálja majd be.

30-as szinttől állítható igen

Oksi koszi! kb delutan 6 tol fent leszek ha valaki akar csatlakozhat :wink:

Hali! Felveszlek Uplay-en a nevem tylerdurrr_HUN, ha esetleg másnak is volna kedve csatlakozni, csinálhatnánk egy multi groupot akár és DZ-zhetnénk közösen egymást segítve. Season pass van. :wink:

Sziasztok!

Egy nagyobb kihagyás után visszatérnék megnézni, hogy mi változott. Szívesen csatlakoznék másokhoz. Ha valakinek van kedve nyugodtan vegyen fel, CrimsonX.hun a nevem.

Köszi,:v:

Ha szeretnétek csapatni nyugodtan jelöljetek : Menya9112

Sziasztok!

Szeretném megvenni a Season Pass-t. Van rajta bármiféle region lock PC-n? Ütközhetek problémába ha EU-s alapjátékra Brazil oldalról vásárolt Season Passt aktiválok?

Köszi a válaszokat!

Üdv mindenkinek!
Bocsi hogy így beleszólok de nem akartam új témát nyitni a kérdésemnek.
A kérdésem a következő: A Division megjelenésekor az volt a fő probléma hogy sok volt a csaló játékos, így hogy kiadtak már több javítást is mennyire lehet még találkozni csaló játékosokkal és ezt hogyan tolerálja az Ubisoft talált-e már rá megoldást?
Előre is köszönöm a válaszokat és még egyszer bocsánat a kérdésemért hogy nem megfelelő topikba írtam.

Elvileg az alapjáték határozza meg a régiót, szóval szerintem nem lehet vele gond.

hello, miert van az hogy pl akivel eddig jatszottam arra most azt irja hogy nem tudsz csatlakozni mert kulonbozo terkepen jatszatok

Srácok akinek megvan ps4-en a játék az tud játszani a Pc-s játékosokkal?

nem

Sziasztok ha kell, ember írjatok rám, az Uplay nevem EternalLonely.Hu és PC-n játszok. lvl 30 vagyok, és Seasons pass van.

Sziasztok én tegnap vettem meg a divisiont ps4re fbence0530 néven megtaláltok .:slight_smile:

UPDATE
közben kiderült hogy farok vagyok mert a ps4es felhasználónevem adtam meg .:smiley:
rendes Ubi/division-ös nevem white0530
aki megpróbált felvenni ,annak elnézést :slight_smile:

Jó ez a dupla cache akció! :smiley: Én 50 ládát farmoltam össze 2 óra alatt! Szóval, akinek van még hátra begyűjtendő dokumentuma, csak ajánlani tudom! :slight_smile:

Hali! Valószínűleg undergroundban, survivalban vagy last standban van az illető, azért nem tudsz hozzá csatlakozni!