[Tom Clancy's The Division] Csapattárs keresés

Ooo szóval ezért kapok 2 ládákat nos akkor meg is van a délutáni programom. Köszi, egy kérdés ez meddig tart vagy van egyáltalán határidő?

Ha jól tudom március 11-től tart 16-ig asszem

Ezeket a ládákat az alap játékba is lehet szerezni? Ha igen akkor hogy?

lvl 30 elérése után szintlépéskor.

Hello, Uplay: Oktiim , vegyetek fel nyugodtan ha van kedvetek DZ, Survival, vagy csak küldizni. PC, lvl30, gear256, +Seasons pass.

Ugyan ilyen néven megtaláltok UPlay-en, LVL22 éppen és alapjáték egyelőre. :slight_smile:

felvennélek csak a uplay nem akarja. :slight_smile: nem pc-n vagy akkor gondolom.

De, kb. háromszor nyomtam rá a zöld pipára az overlayben. :smiley:

Sziasztok. Én is uj vagyok még eme játékba. És ha szeretne valaki fel veni baráti listára akkor szivesen várom ^^ NookeedLee

Én 10 euróért vettem xddxd

Felvettem pár embert még. És volt egy kis idom és összegyűjtöttem az összes accot. A későbbiekben remelem így egyszerűbb lesz. Remélem senkit nem hagytam ki.
SN0WHUNT3R
Toncsi33 xone
th_adam
GyRoS29.
GA_Rodney
rozsomak29
Igrol93
Revolution2526
AllenWarp
Sigma_2800
Medve25
zsombika199604
EternalLonely.Hu
WitchyBird315 xone
SMartin-HU psn/uplay
zsolt438
Etorphine10
my acc: Becker0326
mr.Acher0n
Lagolit
Steinhart5
metatron-80
Massacreeh
Cold_Blake
HaannSoolo Psn
Toncsa_HUN
footballguy562 xone
Gorklar
MaKeTT22
Sasuite
Geleno11
szcsaba95 psn
ZolcsiSailor88 xone
HedgehogB xone
Enceb97
Gabci95
tylerdurrr_HUN
CrimsonX.hun
Menya9112
fbence0530
Oktiim

ha van olyan player aki most vette meg a játékot és szeretné ha valaki felrántaná őt 30-ra esetleg még ki is képeznék a játékról, hogy mit? merre? hogy? akkor vegyen fel. mikrofonod legyen.

PETER1985_HUN PC

Nálam most telepedik a Division. Haveromnál próbáltam, ott bejött. Gondoltam, ha már leárazta a Tesco, akkor mi baj lehet, megveszem. Amint végzek, megy a barátfelkérés. :wink:

Én nemrég lettem 30-as.
Akinek van kedve az vegyen fel. Hétvégente játszok.
zoiii10

Hali ,ha valaki még esetleg 24es dark zone farmolásra várom szeretettel :smiley: név: Madarasz96

Hali, nem rég kezdtem én is Divisiont 21 lvl-n vagyok még de DZ-be én is csatlakoznék szívesen valakihez/valakikhez amikor fönn vagyok jelöljetek.
uplay: fenyvesgabor

Sziasztok!

Megkésve bár, de én is gyarapítom már a Division játékosok táborát. DLC-k egyenlőre nem, kövi hónapra tervben a season pass…addig fejlesztgetem kicsíny karakteremet! 14es vagyok, kb 2 hete tolom, héten remélem lesz sok időm és eltudok húzni a szintben végre kicsit. Aki szívesen társulna, esetleg hasonló kis szinten mozog még, bátran keressen meg…Uplay: Brian_GT87

DZ-ban nézelődtem és nagyon izgalmasnak ígérkezik, de ott egyedül lavírozgatni maga a halál + kimenteni sem nagyon lehet kis szinten egyedül, mert a várakozás alatt 200 terrorista erőszakol meg :smiley: :smiley: … ezért is szívesen fogadom az értelmes játékosok csatlakozását. Hajrá, We are the Division :wink:

és az adót át kell állítani fizetésnél magyarra? mondjuk a g2a-n merült fel bennem ez a kérdés…

G2A-n igen… az ott írt árra az még szépen rájön a végösszegre.

Ezért inkább az Instant Gaminget ajánlom. Olcsóbb és annyiba kerül amennyit kiír (ha persze van készleten).

https://www.instant-gaming.com/en/289-buy-key-uplay-the-division/?igr=geleno11