[Tom Clancy's The Division] Csapattárs keresés

Köszönöm szépen! :slight_smile:

split this topic #125

A post was split to a new topic: [Tom Clancy’s Rainbow 6 Siege] Csapattárs kereső

Helló.
Betöréses küldikhez keresnék embereket hős szinten ?

Szia, szívesen csatlakozok deadeye vagy striker builddel.

hy, PUBG ni ncs kedved sigma?

PS-en tolja valaki?

hali! én ps-en tolom :slight_smile:

Mondjuk én most csak a demot toltam, de agyalok rajta hogy megveszem. Mennyi óra van amúgy a játékban?

én 3 napi játszott időt ír most nálam.de úgy hogy sokat lootoltam meg mellékküldiket is csináltam bőven ,meg dark zone-oztam is.és már csak az utolsó fő küldi van hátra nekem

Hali! Én pc-n tolom és 900+ óránál járok!

Akkor az qrva jó ár volt…

Haliho abba hagytam mert hogy nem volt kivel játszani de ha vkinek lenne kedve nyomni vegyen fel Uplayen és nyomhatnánk a nevem maciiii001

Szívesen, de mivel mindent egybeírtál és nem használtál írásjeleket, így inkább mégsem.

Ment a jelölés Uplayen HCGunMetal91 néven. Remélem még aktuális. :slight_smile:

Jól megvettem a Division-t, hamarosan belelendülök, és már csak az kellene, hogy plus-os legyek és karmoljak egyet multiba. :slight_smile:

Sziasztok! 250+ órával minden invet szivesen várok bármire. Uplay > FishB1Z. Kiskari húzás is érdekel :slight_smile:

Sziasztok! 100 óra környékén járok maxos karival, minden kieggel. Akinek van kedve endgamezni bármilyen formában. Uplay > John_TaylorHUN

Sziasztok!

Én is most kezdtem bele a játékba. Én még csak most szereztem meg a szárnyakat, szóval tényleg nagyon új vagyok benne.
Ha valakinek van kedve felvenni, Absens24 a uplay nevem is. (PC)

En is csatlakoznek szivesen :slight_smile:

Sziasztok!

270 órám van a játékban van 3, 256-os karim. Fél éve pihenő pályára tettem a játékot de most újra megjött a kedv.
Család és meló miatt nem tudok sokat online lenni de azt a kis időt jó lenne csapatban tolni.

uplay: Evil_Korlash