[Tom Clancy's The Division] Csapattárs keresés

Sziasztok!
Én is beszállnék. Van 2 maxos karim, minden dlc megvan. Faszmedve94 a Uplay nevem :smiley:

Komoly, hogy a Faszmedve (szám nélkül) név már foglalt volt? :smiley:

Én is kiégtem :joy:

Hali srácok, nem rég vettem meg a játékot, lenne valakinek kedve együtt tolni? (itsdundee)

Szerintem jó lenne, hogy ha valaki csapattársat keres a gamehez, akkor leírná a platformot is amin játszik.

Hozzám lehet csatlakozni, Sigma_2800 (PC)

Igaz Siredrive, bocsi… szóval PC division. jelölhettek :slight_smile: - itsdundee

Sziasztok
Én is csapattársakat keresek PC-n
Uplay nevem LanstrielBastle
Nyugodtan lehet jelölni :slight_smile:

itsdundee és Bastle bejelöltelek titeket Gabee2012 néven vagyok fent :slight_smile: valamikor csapathatnánk amikor nektek is jó

Hali! Tegnap este kezdtem, de már korábban is nézegettem a játékot. Jelenleg lvl6 vagyok, de valakivel előröl kezdeném az egészet, és duoba (vagy ha van több jelentkező akkor akár többen) tolnám egy teljesen új karival, hogy ne legyen nagy a szintkülönbség, meg egy komoly, összeszokott teamet alkossunk. A kommunikációhoz van TS-em, de akár Skype-pal is megoldható. De ha valaki ezt nem akarja, csak társat keres, az is jelölhet: Oliver19882013 a uplay nevem.
(PC-n játszom)

Hali !
2 embert keresnénk még magunk mellett egy kis Divisionözésre. Én 30as vagyok 230körüli gearrel, a társam most fogja kezdeni a játékot, de már játszott, mikor ingyenesen kipróbálható volt. Locktide0515 néven tudtok felvenni uPlayen

Legyél fullos. 30-as szint 256-os gear. ({PC})
Darkzone-ba farmolni, rougeozni, küldetések stb.

Uplay név: Mr.Mormota

Lehet nyugodtan jelölni!

Pár embert jelöltem én is. Most kezdtem PC-n a Division-t. Ha valakinek van kedve néha együtt csapatni, jelöljön nyugodtan. Uplay nevem: dobdav91

Alkalmanként szoktam fennt lenni, de ha épp online vagyok, szívesebben kérnék a játéktól olyan csapattagot, aki egy jó közösséghez tartozik, mintsem valami troll-t akárhonnan :slight_smile: .

Üdv nem rég kezdtem 25-ős szint Uplay név:Tacsko25 jelölni lehet nyugodtan :)…Barangolni,farmolni ha van kedved…DZ-t még nem próbáltam előbb a sztori részét szeretném kivinni(Orosz küldöttség van mr csak hátra)

Sziasztok.

Társakat keresek DZ, PVP, PVE részre, vagy akár segíteni fejlődésbe és utána geart szerezni. 30-as szintű vagyok, egész jó gearbe, leginkább DPS-re vagyok építve. Az összes (betörést) incursiont játszottam már.

Uplay névem: Wogrettsu, nyugodtan jelölhettek, akár ts3 vagy discordra is tudok menni, bár a discordot nem használtam sokat.

Szia! Ha aktuális még akkor én játszanék veled. Nem tudom miért de nem tudlak felvenni Uplayen. Ha gondolod vegyél fel nyugodtan. A nevem bl3aci96

Felvettelek ha nem gond :slight_smile:

Sziasztok fiúk/lányok!
Játszó társakat keresek magam mellé, leginkább farmolni casual ban, mivel én is kezdő vagyok (38as).
Nem veszem vérkomolyan a játékot discordom van (Gensei) illetve Uplay nevem Gensei97 .
Bátran vegyetek fel kommunikatív és a jóhangulatú játékot részesítem előnyben. :slight_smile: Ja és utólag BUÉK :smile: !!

Hello csatlakoznák én is valakihez aki még játszik még kezdő vagyok én is(19) de szívesen nyomatnám a gamet
Uplay név: Warhelo

Sziasztok ! Ellenálláshoz,Betöréshez keresek társat/csatlakoznék, illetve DZ-ben farmoláshoz(PvE)
krisesz1984 a nevem uplay-en