[Tom Clancy's The Division] Csapattárs keresés

Hello mindenki :slight_smile:
Társat ,társakat keresek farmolgatni és mókázni 30.szintű vagyok a dz-ban 22-es vagyok
Nem rég kezdtem újra játszani vele és elég jó kis karaktert hoztam össze .
Solo játékosként jónak érzem magam és csapatban se vagyok utolsó
Ha gondoljátok vegyetek fel a nevem uplay-en usteasreda_hun
250-es gear rel vagyok még de percről percre változik :slight_smile:

Pont ugyan ezekre keresek embert… holnap bejelöllek majd(ma totál meghalt a uplay…) Vagy nyugodtan jelölj uplay: Big.Dead.One A betörések elég kemények eddig nem nagyon sikerült megcsinalni. Mondjuk nem mindegy h milyen gear-en vagy. Mert ugye ugy dobja az ellenfeleket. Nekem world tier 5, gear 278. Persze azért más is jelölhet nem mindig akad csapattárs farmolni.

Sziasztok! Mennyire éri meg csak a base game-t megvenni?

Hello én jelenleg csak azt vettem meg 51 óra után még mindig izgalmas számomra :slight_smile: DZ nagyon kemény a betőrés küldetések szint úgy ha jó csapatod van akkor nagyon élvezetes ajánlóm a megvételét :slight_smile:

Csak csapat nincs :smiley:

Uplay név : Tacsko25 vegyél fel nyugodtan és akkor már lesz de itt is biztos találsz :slight_smile:

Sziasztok én is keresek játszótársakat magamnak a Uplay nevem: edemfish jelenleg 28-as vagyok majdnem befejeztem a base gamet és megvan az összes DLC.

Szia, én 30 as vagyok, de nekem is megvan az összes dlc. Uplayem: Wingralium ha gondolod jelölj be bárkihez szivesen csatlakoznék.

Sziasztok!
Xbox-ra keresnék csapattársakat nemrég kezdtem a játékot 26-os szintü vagyok a seasson passt a héten tervezem beszerezni.Aki hasonló szinten van nyugodtan csatlakozzon hozzám név:ASDviper
természtesen Discordon tudunk beszélni.

Sziasztok!
Csapattársakat keresnék PC-n, Hengist57 néven megtaláltok. Season passom is van, gear level 272. Bárkivel szívesen játszanék.

Sziasztok csapatársat keresnék season passom sajna nincs de tervezem bárkivel szivesen játszanék csak ne egyedül kelljen
GameKillerHUN néven megtaláltok Uplayen. Helyes irási hibákért bocsiXD

Sziasztok csapattársat keresek. :slight_smile: UP: sanyika182
Nem rég kezdtem el még alacsony szintu vagyok

Sziasztok! Játékos társakat keresek én is. kb 1 éve nem játszottam, most gondolkozok az újra kezdésen.
Csidersved néven megtaláltok Uplayen

Sziasztok!

Nemrég kezdtem neki a játéknak 11-es vagyok tudtok nekem segíteni hogy mit érdemes fejleszteni miket keressek?
Jelenleg a healelő segélyállomás van berakva gyors billre :smiley:

először nyomd le a sztory-t,érd el a 30as szintet,fejlessz 100%ra minden szárnyat a főhadiszálláson,addigra Te is rájössz,melyik skill mikor jó/kényelmes, illetve hogy melyik fegyver illik hozzád jobban. Utána kezdődik az igazi móka: Dark Zone, ellenállás,dlc-k…addigra megtudsz mindent a classified felszerelésekről, kalibrálásukról,és mehet a farmolás, PvP orrvérzésig :smiley:

hello én is most kezdtem nemrég ha van kedved tolhatjuk együtt :slight_smile:

Heló! Hosszú kihagyás után visszatértem a játékhoz. Bármibe szívesen becsatlakozom, lvl30, 280gs, pc(alap+sp). Uplay: Hunuser_Gr3G

Ps4en tolom 30as szint mar elérve season pass dlck szintén , Stewie-OH néven megleltek ha esetleg ;))

Sziasztok. En Xbox-on jatszok mar kb masfel eve. Ha van kedved nyugodtan vegyel fel. Xbox Live Gamer Tag: Farkas David01 .

Üdv üdv!
Aki szeretne nyugodtan felvehet: TeKaZe néven vagyok fellelhető Uplay-en.
Jelenleg elölről kezdtem a játékot. Alap játék, nincs DLC, 8-as szinten vagyok.

[Tom Clancy's Rainbow Six Siege] (R6S) [PC] Társ és csapat keresés