[Tom Clancy's The Division] Tippek/Trükkök

Dobozból eshet, de amúgy más mob-ból nem. Mondjuk ritka minden nevesített cucc, mint a fehér holló :grin:
Jó a térkép. 30. szint felett mehet a PvE boss leölése, ahogy a térképen is vannak. Illetbe Barrett mellény farmolás Lexington-on. (Szintén fehér holló…)

Itt az én buildem, bár ezt nem sokáig használhatom, mert rommá nerfelik az alfát a következő patchben.

A Skull MC kesztyű eshet bosstól, harci szakértelem lerakatból és túlélő lerakatból is. Ha kell berakok egy táblázatot ide, hogy melyik nevesített ruha honnan eshet.

Minden informmácio jöhet! Ezért hoztam létre! jah Alphárol már hallotam nem lesz igazi… Esetleg ötletek melyik setre érdemes rágyurni? :slight_smile:

Sziasztok!

Új vagyok a Fórumon, remélem jó helyre írom be a kérdést. Az alábbi setup-pal meg merjem venni a Season Pass-t? Köszönöm előre is a válaszokat! :wink:

CPU: Phenom II X6 1100t
VGA: Radeon R7 360
RAM: 8Gb

Ezt találtamm hát elvileg elfut! :slight_smile:

Itt vannak a szettjeim:

Ez az Alpha-ra lett kihegyezve:

Ez a D3-FNC-re:

Ez pedig a Skulls MC kesztyűre :blush: :

Igazából mindegyikben el tudok képzelni finomításokat, de a PVE környezetben (napik, HVT-k) elég jól működik nekem. DZ-ben nem próbáltam még őket.

Szerintem is elfut, de max medium-ban, vagy valamilyen lower custom settingsben.

Nekem ezek jöttek be:

A 4 db Nomad cucc azonnal fullra tölti az életed egy kritikus találat esetén + a két darab Lone Star +100% lőszert ad.

Vagy ez (XP farmoláshoz):

2db Nomad = +15% Heal gyilok után
2db Lone Star = +100% Lőszer
1 Strike mellény = + XP gyilokonként
1 térdvédő = 3x bónusz a gyilokok után

Már összeszedtem mind a 14 teljes szettet, de ezek közül csak 6 volt olyan, ami az én játékstílusomhoz illett, ezek:
Nomad (4db-nál kritikus találatnál 100%-ra tölti az életedet minden 4 percenként egyszer)
Lone Star (4db fegyverváltásnál automatikusan újratölti az elrakott fegyvert)
Striker (4db megnöveli a sebzést minden találat +1% 100%-ig, ha mellé megy akkor -2%)
Banshee (DZ-hez külön ajánlom a 4db használatát, nem buksz annyi mindent, ha megölnek)
D3-FNC (4 db-nál pajzs mellet nem csak a pisztolyt tudod használni)
Final Measure (4 db-nál 8 másodpercenként tudja hatástalanítani a rád dobott gránátot)

De aki vágja az angolt az itt találhat egy csomó hasznos infót mindenről:

Jah kövinek most én is nomaddal szemezgetek! Koszi infot.

Nálam most a Firecrest van próbán. Eddig bejött. :slight_smile: 4 es teamben, 3 fázisú UG-ben is jól teljesít.

Nekem eddig bejött a nomad

Nem rossz a nomád, de csak szólóban jó. Van másik szett ami sebzésben sokkal jobb, mint a nomád. A ragadozó nagyon jó, illetve szupport karakternek a reclaimer, amit buffolni fognak. AZ alfát csúnyán nerfelik, ki kell próbálni, hogy mellyire lesz jó,. Illetve érdemes a talált és jó géppisztolyokat megtartani, mert a következő patchban visszakapják a kritikus találati esélyt.

Szia! Nem csak Dzből lehet, kaphatsz Survival teljesítésért, Undergroundban való játékért, meg célpontinfos küldikért is ad a játék! Meg a Betörés nevű küldiket is ilyenekkel jutalmazza a game! Nagyban függ a cuccok értéke attól, hogy milyen világszinten nyomod. Üdv!

Sziasztok
Egy olyan kérdésem lenne, hogy az eszközztáron belül a karakter fül alatti adatok. Pl: Maximális életerő, Páncél%, Sebzés eliteken%, ellenség péncélsérülése, és társai. Ezek az adatok közül mellyekre kell kiemelten figyelni hogy minél jobb legyen? Mi az az érték amitől már elfogadható egy karakter? Esetleg van valami konkrét 1-2 közülük ami %-os arányba mindenképp legyen meg? Páncélt olvasgattam hogy 50% minimum legyen meg jelenleg 49.3% kon járok!

Páncél min 50%, Crit hit damage, chance minél több… moboknál esetlegesen még a headshot dmg is lehet magas! Pvp-be az előző kettő jobban számít.

Nos valaki 1.6 utáni info, tapasztalat? Mit hogyan érdemea pakolgatni? Elektronikát probálom felvinni 400.000 környékére. Úgy gondolom heal ladak most értékesek lesznek! :smiley::smiley:

Sziasztok, lenne egy kis gondom és azt remélem tudtok segíteni. A gond az hogy meg vettem a division season pass-t de valamiért a ki nézeteket nem oldotta fel. Az szeretném kérdezni hogy ilyenkor mi van? Mit lehet tenni?

Ha jól emlékszem, el kell menni a jutalom beváltóhoz és ott tudok feloldani a season passhoz járó kinézeteket.

Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem. Az új Last Stand DLC nagyon bejön, de valamiért mindig nagyon könnyen leszednek, én meg mintha nem is sebeznék semmit. Tudnátok adni pár tippet lehetne ezen javítani egy kicsit?
Előre is köszi! :slight_smile: