[Tom Clancy's The Division] Tippek/Trükkök

Ooo köszi, azt szeretném kérdezni hogy azt hol találom?

A műveleti központból elindulsz a terminál fele, ott lesz egy asztalnál a bal oldalon (persze ha jól emlékszem) :slight_smile:

Ahogy bemész a műveleti központba, átmész a szemben lévő ajtón és elmész a lépcső mellett. Ott egy ürge egy asztal mögött, nála tudod kivenni a dlc-s és egyébb promóciós cuccokat.

Edit: Rosszul tudom, még nem játszottam a patch óta.

már nem ott van. ahogy bemész a müveleti bázisra bal oldalt van 2 vendor. amelllett van.

akkor ezért van csak “odahányva” az asztala! :smiley: köszi!

Köszi srácok a segítséget :blush:

[quote=“00tbone00, post:29, topic:1620”]
hasznos
[/quote]

Bar a fegyvereim jobbak is lehetnenek😂

Hogy van ekkora Szívósságod?

Milyen addon-ok vannak a cuccaidon?

Én most ezt tesztelem! De meg kell par cucc! :blush:

mi ez a borzalmas gear omg :smiley:

Én perpill Lone Star geareket kutatok! De még csak 1 van :frowning:

Itt az 1 éves évfordulója a The Division-nek! Ez alkalomból a következőkkel “kedveskednek” Uborkáék nekünk:

• 1 új, ingyenes emote, amit a terminálban tudtok beszerezni
  • Március 9 és 11 között dupla jutalom minden HVT feladat végén
  • Március 11 és 16 között dupla Field Proficiency Cache ( Harctéri szakértelem láda VAGY MI!)
  • ajándék 200 prémium credit amiből “rengeteg” érdekes dolgot tudtok venni ( kb 1 skin vagy egy gatya)

És ha esetleg van fölösleges KP-tok, akkor végre el lehet költeni egy teljes játék árát Prémium Creditre:

Én most kuszaságba vagyok. 3 alpha azt annyi. :smiley: egyenlőre keresek csak olyanokat ami tűzfegyverre ad és tudjam kalibrálni főbb és kisebb tulajdonságokat a képek alapján.

Na majd ezeket meg kell mutatnod, ha lesz rá időm :smiley: ebben a kalibrálgatásban nem vagyok még otthon

Sziasztok!

Gondoltam én is megosztom veletek az aktuális szettemet (talán egy két napig ez, mindig változtatok rajta)
Én a következő szettet használom:

Mindegyik fő tulajdonsága plusz életerő, kivétel a kesztyű meg a fegyvertok, azok kritikus esély és sebzés.

Elsődleges fegyverem: Könnyű M4
Másodlagos: M700 Carbon

A 4 Strikerrel és egy M700 Carbonnal a legnagyobb sebzés:

Csak a jó időzítés kell és sok pontos találat az M4-gyel :slight_smile:

Last Stand-ben is nagyon jó, csak másodlagos fegyvernek még nem találtam ki hogy mi lenne a legjobb.

Máskor találd el fejét rendesen, mert itt csak a spakát találtad el! Tuti valami photoshop! :smiley::smiley: amugymeg GG.

Akkora erejű volt hogy így is találat :smiley:

Látjátok értelmét annak, hogy egy olyan ember elkezdjen vele játszani, aki eddig még nem tolta vele? Mert a játék tetszik, de félek hogy magamnál sokkal tapasztaltabbakkal dob össze és teljesen megváltoztatja a játékról alkotott véleményem.