[Tom Clancy's The Division] Tippek/Trükkök

Én mindenképp ajánlom! Engem is sokszor ledarálnak a picsaba… De nemkell felvenni… Kb 3 hónapja mióta megvan új gép van pár single játék amit nem tudok elkezdeni annyira lefoglal ez a Division.

Szerintem van értelme, kb az első 20-30 órában csak npc-k ellen játszottam. Csináltam a küldetéseket, 30-as szinttől pedig az underground-ot csináltam, hogy fejlődjön mind a tudásom mind a karakterem. Plusz ha találsz magad mellé embereket akkor szerintem még jobb lesz a róla alkotott véleményed. Én kb így éltem meg (január eleje óta játszok).

Én nagyjából 2 hete kezdtem és semmi ilyen jellegű gondom nem volt. Idő igényes össze gyűjteni egy jó szettet, de úgy is npck ellen szeded össze az elején a cuccokat és akkor mész át pvpbe, ha már annyira nem darálnak le. Én legalább is így csináltam és nem érzem, hogy ellehetetlenítené a játékomat az, hogy csak most kezdtem.

Hát megpróbálom, aztán remélem én is így járok, ahogy ti :slight_smile: Köszi a tanácsokat is, aztán lehet hogy valamikor még a játékban is összefutunk :smiley:

Ha gondolod, szívesen segítek majd :smiley: Akkor gyorsan fejlődsz, de az elején nem élvezed annyira mert neked túl erős az ellenfél.

Ahogy @rageee002 mondja 30. Szintig érdemes egyedül szenvedni! Izgalmasabb,szórakoztatóbb. Megismered játékot stb… Bázisod legyen meg 100-on mind3 ( ezt majd ha játszol megérted) legyen meg 30 szint utána jön igazi agyforgatós mit, hova, merre, mire hogyan rakni stb… Dlc-k is sok jót adnak hozzá játékhoz. De elöbb probáld meg sima alappal. GL :blush:

Sziasztok, lenne egy kérdésem. Hol tudok még terv rajzokat szerezni találni? Ami most meg van az elég kicsi szintű. Egyáltalán érdemes a saját magamnak fegyvert készíteni? Vagy jobbak azok a zöld szettek amiket találok? Bocs több lett mint egy kérdés, segítséget előre is köszönöm.

Én nem igazán szoktam készíteni fegyvert és venni se nagyon. Inkább találni vagy a dobozokból nyitni. Nekem az a tapasztalatom, hogy nem nagyon érdemes készítene dolgokat.

A másik kérdésre a válasz a Terminalban van egy kereskedő akik tervrajzokat árul. (Az underground DLC lejárata mellett van.)

terminálban van egy bodéban. érdemes venni és kell is. most pl könnyű m4 van ami az egyik legjobb fegyver a játékban. de jo sok recept van amit venni kell. felszerelés modositok, táska, chest, kesztyű receptet érdemes még. azokból is 3 tipus van darabonként.

Én pl most vettem még csak meg künnyü M4-et. csináltam vagy 65 db ot mire dobbott olyat aminek jo statja is meg talentek is.

Egy kis Survival! :slight_smile:

Ahogy olvastam másodlagosként assault rifet ajánlotok. De snipenek fél automatát érdemes vagy maradjon a felhuzhatos???

felhuzhatos inkább

Rendben. Azért mert edig félautomatát használtam.
^^

Hali. A Félautomata csak látszatra jobb, mert 3-4-500K is lehet a DPS, de az találatonként csak kb 150K, míg nálam pl az M700 carbonnal egy alap fejlövés 380K körül van, vagy ha crithites akkor 450K fölött is lehet. Ami 34-es sima piros enemy ellen 1shot headshot, a lila vagy veterán 2 lövés, a nevesített utcai minibossok meg 4-5 max. Bár az is igaz, hogy minden csak gyakorlás kérdése. A lőtéren ki tudod próbálgatni, hogy neked melyik fekszik jobban és azzal küldjed, mert lehet hogy ami másnak bejött az neked nem fog és fordítva.

Amugy mindenre fogot vagyok vagy is nekem mint a ketö bejön. Csak azért kérdezem mert mék amék érdemeseb használni. Ha kell akkor lesz mind a ketö tipusbol is :smiley:

könnyü m4, és m700 carbont használok, esetenként MDR-t és HT mp5.

elég keveset lösz akkor. 450k fejre egy m700-al? nagyon kevés.

Akkor a lényeg hogy a felhuzhatos opéb mint a fél automata :smiley:

Én Ps4-en nyomom, nemrég hagytam el a 30as szintet, de egyedül nem érdekes. Angliában lakok, ha valaki még játszodja PS4-en és még tudnánk is együtt nyomni, milyen lenne a kapcsolat? Befolyásolja a távolság? Én kicsit hülye vagyok az ilyen hálózati kérdésekhez. :stuck_out_tongue: