[Tom Clancy's The Division] Tippek/Trükkök

Mennyinek kéne lenni? Szerintem nem rossz, de ha tudsz jobbat, akkor feltétlenül oszd meg velem, hogy hol és hogyan találok jobbat …

3 vadász - 3 deadeye. m700 carbon vagy egyedi m44. de a sebzés nagyban függ a modositoktól és fegyver adottságoktól. hordozható és okos fedezék használata.

Egy kis hasznos link esetleg ha valakinek segít! Én most ez alapján próbálgatok összedobni valamit! :slight_smile: GL&HF

Én még csak 18as szintű vagyok, de nekem a scar-h + m4 kombó nagyon bejött, de ideje lennem egy új szettet keresnem. Ti milyen kombót ajánlanátok a legjobban?

Próbáltam már shotgun + smg kombót, de az csak closed rangere jó, aztán a két assaul rifle se jött be, szóval valami ütős kéne :grin:

m4+shar-h egy jó páros. 30as szintel majd ha lesznek jó cuccaid, seteid akkor kiderül majd mit fogsz használni. a gear határozza meg, hogy milyen fegyvert használsz.

@xDave Én használok shotgun-t de assault riffle-lel. Ez igazából 30-as szinttől éri meg, 4 striker mellett a shotgun-nal ha eltalálod az ellenfeleidet nagyon sok bónusz sebzést tudsz összeszedni rövid idő alatt.
A shotgun-nál az optimal range-et kell növelni, ezt a távcső és kéztámasszal tudod megtenni. Emellett az adottságoknál a pontosság és a “közelebb van 10 méternél plusz 10% sebzés” -nek kell lenni, a harmadikra még nem jöttem rá hogy mi a legjobb. Shotgun-t én is azt használom mint Pisti, egy SASG, de ennek még nem tudom hogy melyik fajtája a legjobb. Másodiknak meg egy egyedi m4 vagy mp5 (nem fél automata) a legideálisabb mert így tudod a strikert legjobban kihasználni.
Kb két hete tesztelem, eddig erre jutottam, finomításokat, ötleteket szívesen várok én is mert ezen biztos van még mit fejleszteni :slight_smile:

Sziasztok egy olyan kérdésem lenne hogy mit ronthattam el beállitásoknál config i5 3470 8gb ram és egy gtx 660 Ti oc 3gb
az fps 50-60 között van de nagyon sokszor laggol a játék msi-vel megnéztem a procit pörgeti 100-90 % között tesómnak ugyanez a procija és csak 60-80 % használja neki a játék ugyanazon beállítások mellett mi lehet a probélma. Segítséget előre is közönöm.

msi afterburner mellé rakjad fel az RTSS progit és lockold az fpst 45-re

az fpssel nincs gond a procit pörgeti 100%-on amit nem értek hogy miért

csak nézd meg amit mondtam

okés rendben

ja ez is fent van

akkor állitsd be a 45 frame limitet divhez

Köszi a segítséget most már kezd jónak tűnik most már a max csak 90% akkor ezek szerint a gpu jó csak a cpu kevés neki! :frowning:

úgy úgy. pontosabban az egy elég cpu zabáló vga és közben nincs akkora teljesitmény hozzá.

Eddig R6 BF1 BF4 Tomb Raider 2013 semmi gondom nem volt ez az első olyan játék ahol néztem nagyokat hogy most mi van.

Ennél a foglalatnál maradva melyik procira érdemes váltani? Vagy érdemesebb a 4es széria cserélni még ha ugyan ez a mhz maradna?

proci az még okés. vga-t cseréld le egy 1050Ti-re

Segítséget szeretnék kérni abban hogy amikor átmegyek a Dark Zoneba akkor egyből lefagy és akárhányszor újra próbálom mindig ugyanez következik be.
proci:amd fx 6300
videókártya:geforce gtx 750 ti 2gb
ram:8 gb
S
zerintem a többi nem annyira fontos.
A válaszokat előre is köszönöm.

Hát ilyenröl még nem hallotam… esetleg driver ujrarakása, esetleg bármi külföldi fórum.