[Tom Clancy's The Division] Tippek/Trükkök

Még esetleg annyi, hogy újrarakod játékot!

Nekem hasonló konfigom van, csak a proci egy i3 2,6 GHz-es (nem tudom pontosan milyen) és én nem találkoztam ezzel a hibával. Gyrosnak lesz igaza, próbáld meg azokat

Köszönöm a válaszod

Sziasztok!Új vagyok a Division világában,jelenleg 25-ös szinten játszok a “sztoryval”,lassan,nem kapkodva,hogy teljesen kiismerjem a játék minden aspesktusát. Dz. -ben még nem voltam,gear-eket,build-eket sem nagyon vágom,melyik jobb a másiknál,viszont lenne néhány kérdésem a rutinosokhoz:
_ mennyire sz*pás szólóban DZ -ben küldizni?(értem ezalatt,hogy külön kezeli a játék az PvP-t,és GvG-t,vagy számíthatok rá,hogy szólóként is találkozok squadokkal,duókkal? )
_ Van külön európai,amerikai…stb szerver,vagy mindenki egy helyen van? (Munkám miatt a szabadidőm néha éjjel 3ra esik,gondolom/gondoltam ilyenkor kevés playerbe ütközöm DZ- ben )
_ “sztory-módban” a mob-ok droppolnak arany ’ fegyverkészlet ’ -et,ami nem tudom micsoda,inventoryban sehol nem találom,( először azt hittem,fegyver alkatrész,de nem az )
Segítségeteket előre is köszönöm!

Mindenképp előbb vidd végig a story-t. legyél először 30-as szintű. Érd el a legnagyobb Tier világba legyél! Minden fegyvered, páncélod, kiegészítőd 256 os legyen ami az alatt van eladás vagy szétszedés. ha még ne mérted el addig mindig azokat tartsd meg ami jelenleg legnagyobb szintű. első nekifutásnak ennyi. utána jön a játék. :slight_smile:

Köszönöm a választ,igen,YT-os videók alapján én is ezt szűrtem le!Kérdeseimre esetleg tudsz választ adni?Főleg ez az arany fegyverkészlet érdekelne,hogy mire való, kb 5-6 darabot felvettem már,de sem az inventoryban,sem a főhadiszállás különböző lerakataiban,árusainál sem találom

Szia, ha jól sejtem hogy mire gondolsz akkor az inventory 4. fülén látod ezeket (nyersanyagok, pénz, dz pénz, stb). A DZ-ben ha soloban mész akkor is találkozhatsz dou/squad-okkal, a szervereket pedig nem tudom. Ha gondolod szívesen segítek Sigma_2800 néven játszok

Szerk: Bocsi elírtam, mostmár jó név van megadva.

Sziasztok.
Volna egy oltári problémám a játékkal.
season pass meg vettem és nem aktiválódik be.
A kliensben jelöli hogy meg van de a játékban minden offline és megvásárlásra utasít.

"Ha a játékon beüll az Underground offline-nak jelzi magát, először a Secure Quarantine Center mellékküldetést kell teljesíteni, utána már jó lesz."
Ilyen küldim nincs.
Ha új karaktert indítok ugyan ez a helyzet.

Mi tevő legyek szerintetek?

lvl 30-nak kell lenni ahhoz, hogy underground aktiválodjon. egész pontosan végig kell csinálni a fő küldetés sorozatot.

Az meg van.
De offline az új hátsó vendorok és a kliens meg azt írja hogy meg van minden.

survival megy?

Be szeretnék menni a Camp Clintonba, de azt írja, hogy World Tier 1 szükséges. Azt csak akkor tudom beállítani, ha elérem a 30-as szintet?

igen

Üdv!
Tudja valaki,hogy a mostani globális esemény maszkjait hogy lehet beszerezni? jutalomként,vagy GE kredites ládákban?

mindig bravurok után kapod őket.

igen,közbe megtaláltam,köszi :slight_smile:

Sziasztok! 270 körüli gear scoreom van, green és exotic cuccok, fegyverek kellenének. Van egy heti missionöm amiért “heti lerakat” jár, ami több dologból áll, pl. craftoljak valamennyit, öljek meg 40 elitet dz-ben és azon kívül. Ezek mind megvannak, kivéve az hogy csináljak meg hardon vagy max nehézségen 10 főküldetést. Ez azért szintén idő lenne. A bűvös kérdés:

Ezekben a heti lerakatokban vannak odaverő cuccok? 'MEGÉRI?" :smiley:

Sziasztok! Remélem nem sok embernél vág ki biztosítékot a kérdés, de kezdő vagyok, nem rég értem el a 30-as szintet é egy olyan kérdésem merült fel, miközben néztem a szettek bónuszait, hogy ,A vadász hite" szett ( ok ne égjünk ki most azon, hogy magyar nyelv van beállítva ) 4-es bónusza azt írja, hogy ,bajonettzáras mesterlövész puska". Erre vonatkozóan nem találok sehol leírást, esetleg minden mesterlövészpuska bajonettzáras? Előre is köszönöm a segítséget!

Sziasztok!

@BBigini
Szerintem a bajonettzáras puska alatt a forgó-tolózáras pukákra gondol mint pl.: M44 és M700-asok. A bónusz ezekre vonatkozik.

@lightyhun
A heti lerakatban mindenképpen van egy egzotikus (narancs) cucc, úgyhogy simán megérheti. Már csak azért is mert 10 főküldetés alatt egyéb jó is eshet.

Üdv

Köszönöm! @toncsaba erre vonatkozóan amúgy van valahol leírás, hogy tudjam melyik fegyver ilyen szempontból milyen?