[Tom Clancy's The Division] Tippek/Trükkök

Akkor az MK17-re nem vonatkozik?:frowning:

Üdv! Január 13. Kedden lesz elvileg a Globan Event. Lehet tudni hogy magyar idő szerint hány órától kezdődik? És kb. hány napig tarthat az event?

1 hetes lesz ez most. általában délután 2kor kezdődik ha jól rémlik

Sziasztok szeretném meg tudni hogy egy item-nél az a mappa jel ami adná az 5-6 set bonust azt konkrétan dobhatja valami vagy random dolog?
És valaki tudna mondani egy jó pve dmg setet?

Classifield (és általános) drop chance:

Buildek:

Valaki érti ezt a hülye rendszert ami Underground-nál működik? level1-en olyan enemy ellen vagyok hogy oneshot-ol szinte mindenki >.<

Underground-ban is van world tier, talán túl magas… Akár az is lehet hogy túl nehéz feladatot indítasz, 3 különböző van ott is.

hmm

Félig/meddig off-topic: The Division 2 bejentve

The Division “1” is kapni fog még frissítéseket:
But that is not all. The division continues. After the celebrations of our 2 year anniversary, we will support the game with 2 more title updates. These will be 2 brand new Global Events; Include more Legendary difficulty missions and an Xbox One X update that will rediscover the beautiful and emblematic New York City with all its stunning details in both 4K and 1080p. In addition, as of June 2018, players will also be able to play ‘Crests’, which are specific achievements that will allow them to unlock The Division 2 rewards. The teams are extremely grateful for all the support over the past two years and we can not wait to show you what we have planned for The Division 2 during the E3 2018 in June.

Julian Gerighty, Creative Director, Massive Entertainment

Roadmap:

az első nagy patch előtt abbahagytam… amúgy favorite volt addig. 1200 óra körül jártam szerintem :smiley:

Sziasztok! Lenne egy kerdesem! Hogy lehet maszkokat szerezni a játékban? :slight_smile:

Nem kevés idő és meló. Volt valamilyen esemény, amikor mindenki kapott egy piros alapon fehér csíkosat.

Köszönöm! Maszkot szeretnék szerezni! A global event mikor játszható? Gondolom akkor ott kell keresni!