Törött gépház eMAG ról

Rendeltem egy gépházat eMAG ról. Posta pontra ott ugye nem lehet kivenni és belenézni a dobozba. Mikor haza jöttem kibontottam láttam hogy szilánkosra van törve az oldala. Írtam Facebook on nekik hogy ilyenkor mi a teendő azt mondták hogy küldjem vissza és vissza ultalják a lovét. Szerintetek vissza fogják vagy csak azt mondják hogy én törtem össze és ennyi?

Küldd vissza, amúgy is vissza kéne vegyék. De még írták is, így végképp nem értem a félelmed.

Mér kéne vissza vegyék? simán rá mondhatják hogy én törtem össze. :frowning: Vissza küldöm mindenkép csak kiváncsi voltam. Még sohase jártam így.

Csinálj pár képet, ha még megvan a csomagolás, amin látszik, hogy hogy nyitottad ki. De nem hiszem, hogy problémáznának. Kérdezd meg kell-e valamit kitölteni vagy megírni a visszaküldéshez.

https://www.emag.hu/info/termekek-visszakuldese

Ezen a linken lehet visszaküldeni. Sok hasonló esetem volt már Emagon és más-más egyéb oldalon is. Bármiről is volt szó, mindig visszavették.

Ez megnyugtat. Már kitöltöttem. Elvileg 5 napon belül jön a futár. A pénzt kb mikor várhatom? Elviszik hány nap kb? Esetleg hét/hónap?

Nekem 1 héten belül volt, miután elvitte.

Köszi. Ez jó. Azt hittem vettem egy marék csavart meg 10 deka lemezt 15 ezeré. De akkor van még remény.

Lezárva ekkor: #9