TheVR Fórum

Touchscreen help

Kedves Fórumozók!

Kérnék tőletek egy kis segítséget ha lehet. Egyik ügyfelünknek szüksége lenne egy olyan touchscreenes eszközre, amivel a beérkező ügyfeleinek tudná mutatni a mutatnivalót :slight_smile: (luxusházak terveit, stb) A lényeg, hogy touchscreenes legyen, valami barominagy kijelzője legyen (ésszerű határokon belül, a 15" az még kicsinek számít) és hordozható legyen, tehát valami akkumulátoros jószág. A pénz nem számít sőt, az sem lenne baj ha elég bika lenne a hardver, gondolok itt párszáz ezertől millióig akár, vagy fölötte.

Nekem sajnos ötletem sincs, hogy egyáltalán létezik-e ilyen, ezért várok segítséget hátha ti tudnátok pár javaslatot tenni.

Ps.: Jó lenne ha 1-2 héten belül beszerezhető volna magyarországon, és Ebay kilőve természetesen :frowning:

Előre is köszönöm,

Szép napot!

Helló!
15" felett már azért erősen megnehezedik a hordozhatóság… Laptopból egyet találtam, ami a kritériumoknak kb megfelel:
Acer Predator Triton 900, 17,3"-os kijelzővel és bika hardverrel, kifordítható touchscreen kijelzővel:
https://radium.hu/catalog/product/view/id/29716

Ha nem kellene a hordozhatóság, akkor még a Microsoft Studio 2 jutoitt eszembe, ami itthon 2 milla, csak a 28"-os kijelzőjével azt nem nagyon hurcolnám :smiley:

De talán más még bedob valami jobb ötletet.

Az új ipad pro

Nagyon szépen köszönöm!

Sajnos egy ilyet most vettek meg és ezen felül rendelnék amit kértem :smiley: szóval lehet hogy a triton lesz.

Nagyon szépen köszönöm lehet, hogy kihúztál a csávából :slight_smile: