Trónok Harca fanok ide gyűljetek!

Éppenséggel az Éjkirály által átváltoztatott csecsemők, ugye belőlük parancsnok lett és ők sem tűnnek annyira bezombultnak, ők mégis Őfelségét szolgálják. Kíváncsi vagyok, hogy az ilyen gyermekek, akiket az Éjkirálynak vittek, ők hogyan nőttek fel, milyen körülmények és törődés (?) mellett. Gondolom, valahol a Király közelében - még ha ez eleinte abszurdnak is tűnik.

Amikor bevásárló listát írnál, de a “közreműködő” annyi mindennel foglalkozik, hogy unalmadban firkálni kezdesz a cetlire.

Mától, hivatalosan is elkezdtem a Game of Thrones, első évadát :slight_smile: Eddig bíztató:slightly_smiling_face:

Viszont az internet kapcsolatot érdemes lenne blokkolnom, mostantól, szinte belese kezdtem, de már spoiler alert everywhere xD Facebook üzenetbe, leírja ismerősöm kinem lessz a trónon…

Úgy se fogod megúszni Spoiler nélkül. Ha módodban áll, lépj ki minden GoT csoportból. Ha nem vagy benne, ne is légy.

És még fontosabb: NE OLVASS VISSZA!! :smiley:

Aki imádja az ilyeneket annak ajánlom a végignézését és hallgatását ! :slight_smile:

Imádom !!! :blush:

Nekem valahogy jobban bejön ha egy basszus énekli pár nagybőgő kíséretében, úgy jobban átjön az érzés, de ez sem rossz. :slight_smile:

Hát ez is egy megoldás :smiley:
Bár felmerűlt bennem hogy kihúzom a modemet, ha GoT nézése folyik :joy:

@UndeadKrissz Bölcs döntés volt elkezdeni. Garantálom, hogy nem fogod megbánni. Csak ahogy írták már korábban is: Ahol a GoT-ról van szó, oda még csak ne is kattints. :smiley:

@niki1710 Baromi jó ez a verziója is a Rains of Castamerenek, de van egy másik, ami nekem szintén bejön.

Viszont ahogy Sutke is írta, ehhez általában ilyen mélyhangú hangszerek és mélyhangú emberek szólalnak meg benne. Úgy az igazi. :smiley:

Egyébként, akármennyire is szemét vagy pszichopata állat volt 1-2 Lannister (pl. Joffrey), vagy esetleg csak szimplán szemét(Cersei), attól még szerintem mindig a Lannisterek kapták a legütősebb zenéket. Egyszerűen elképesztő, hogy valaki hogy tud ilyen brutálisan jó “témazenét”(nem jut eszembe a pontos megnevezés, de szerintem értitek, hogy mire célzok. :smiley: ) kitalálni mind szöveg, mind pedig megvalósítás formájáról szólva.

igen nem volt jó választás a lány annyira , de szerencse nem sokáig énekli :smiley:

Igen :smiley: nekem is tetszik . a zenéik meg nagyon jók ez így van :smiley: meg ugye bár ne feledjük ezt a verziót se :smiley:

Meg akit érdekel itt az egész koncert ! érdemes végig nézni csak azt bánom hogy nem voltam ott :frowning:

Ezt most találtam. :smiley:
https://9gag.com/gag/agYOY01

megyek .
köszönöm az infót nem is tudtam :open_mouth:

Tudom nem tökéletes, de ezt festettem a haverom szobájának falára, születésnapi ajándékként :slight_smile:

Nem tökéletes ??! Ez Überb*szó . nagyon király lett ,egy ilyet én is elnézegetnék a szobámban :slight_smile:

Wow :open_mouth: nagyon jól néz ki! @grayerr

Én pedig ilyet festettem, baszó kéken foszforeszkál sötétben! :smiley: :smiley:

IMG_20170918_194333_994|400x500

Ahhh nagyon király lett. Kár h én falfestéshez béna lennék pedig barátnőmnek milyen király lenne.

Nem kell hozzá nagy tudomány, keres egy fekete-fehér képet, nyomtasd ki, rajzold át a falra indigóval és fesd ki temperával :smiley: