Trónok Harca fanok ide gyűljetek!

Most találtam még egy “fan-made” Rains of Castamere-t, ezúttal metál verzióban. Nem tudom, hogy ki ismeri és ki nem, de a srác egész jól tolja. :smiley:

@Adr_ii Egész jó stílusod van, hallod. :DD Szerintem baromi jó lett.

Köszii, tök jól esett :grin:

A GoT-ból jól ismert színésznő súlyos pénzbüntetésnek néz elébe mível egy tv interjú során részleteket árult el az új évadból:

Spoiler

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aBxKR4Q_460sv.mp4

image

[VICCEK] Blagues

Kit & Leslie just got married (aka Jon and Ygritte)

Thor 472kg (1041lb) emelt fel, új világrekord

Mindjárt végzek másodjára is az összes évaddal, már csak a 7. van. Még mindig nem tudom elhinni, hogy mennyire király ez a sorozat. :smiley:

Btw remélem tudjátok, hogy lesz előzménysorozat is, ahol asszem 10 ezer évvel ezelőttre megyünk vissza. :smiley:

10 ezer??? Akkor harcoltak az Erdő Gyermekei és az Elsők vagy mi? Én szívesebben látnék egy Baratheon-Stark felkelést meg egy Greyjoy felkelést

Azt hiszem, nem vagyok benne biztos. Lehet, hogy aztán csak az újranézés miatt ragadt meg, de mindjárt megkeresem azt a hírt, szerintem megtalálom. :smiley:

SZERK:
Ezek szerint nem pont 10 ezer évvel, hanem több ezer évvel. De az biztos, hogy jó régi lesz.

Ismét én. Következő évad valószínűleg a jövő év első felében jön, tippre április környékén. :smiley:

image

Kedves Ninjonok
Ha ez tényleg spoiler akkor sajnálom, h láttam, habár csalásnak tűnik.
9gag-en találtam ezt a képet de 35 percre rá el is tűnt.
lehet, h tényleg spoiler és nem csak vicc? (photoshop…)
szóval tényleg csak az nézze meg aki úgy megakarja szívatni magát mint én

Spoiler

Köszi, hogy szóltál, ki is hagyom. Meg valószínűleg a nagyobb Trónok Harcás híreket is, mielőtt belefutok valami nagy újdonságba. :smiley:
Amúgy ha jól tudom(javítsatok ki, ha nem), akkor a színészekkel minden verziót leforgatnak, hogy ne lehessen szivárogtatni, szóval lehet, hogy megúsztad.

Hát ez nekem elsőre photoshopnak tűnik, de amúgy meg ez a Trónok Harca szóval nem lepődők meg ha ez fog történni. Mindenképp hatalmas káoszt képzelek el a következő szezonra.

Ez egy kifejezetten szar photoshop mű…

Nem spoiler

Itt az eredeti, nem volt nehéz megtalálni:
image

Ez meg a párja: