Trónok Harca fanok ide gyűljetek!

köszi

Fegyvert osztanak Westerosban :slight_smile:

Személy szerint nagyon várom a befejező évadot. Izgamas lesz, annyi szent. Minden várakozással töltött perc kínzás. De megéri majd :smiley:

És itt van a 2. legjobb dolog az új évaddal kapcsolatban, amire eddig vártunk. KIJÖTT AZ ELŐZETES.

(Az 1. maga az új évad lesz persze. :smiley:)

Ilyenkor (is) jól jönne egy 3D nyomtató. :smiley:

8. évad

1. rész
    no spoiler
    Láttam, tetszett, de nekem kicsit kiszámítható volt

Szerintem remek felvezető rész volt. Nyilván reméljük nem az utolsó két részre hagyják a lényeges dolgokat, de ez elsőnek ilyen nyugisabb kellett legyen szerintem. Én remekül szórakoztam, kétszer is megnéztem, észrevettem dolgokat, amiket elsőre nem. Bár ez így szokott lenni. :slight_smile:
Fan Theory: Az egész Trónok Harca világa csak egy a Westworld világából. Best. :laughing:

Nekem a stílusa annyira nem tetszett. Kicsit több volt benne a poén mint szokott. Persze kellett a felvezetés, de azért nem bántram volna ha valaki meghal… :smiley:

Fun fact: maga a magyar HBO is csak a megjelenés előtt 30 órával kapja meg, fizikai tárolón a részeket, olyan biztonsági intézkedések mellett mint valami bankban. :smiley:

Elhiszem. Nikolaj Coster-Waldau (Jamie Lannister) mesélte a Jimmy Kimmel showjában, hogy a forgatókönyvet konkrétan valami appon keresztül kapták meg, ami amikor végeztek az elolvasásával akkor törölte az egészet. Érdekes, persze felvetnek pár kérdést, hogy azért ezt is ki lehet cselezni elég könnyen. :smiley:

Csak egy forgatási kép, vagy az esernyő az új fegyvere az Éjkirálynak?

Ezt itt is itt hagyom. :smiley:
Ugyebár mindenki most a Starbucks poháron kattog… Pedig ha belegondolunk:

Ahoy mindenkinek

Kérdés: Van kicsiny országunkban olyan fizikai, vagy online fogadási iroda, ahol lehet arra fogadni, kié lesz a vastrón?

1. Nincs is már vastrón.
  2. Mire tippelsz van ebben a hulladék országban bármi ilyen? :smiley:

Kikaparják a romok alól XD, de érts jól :smiley:
Reménykedem :confused: Mert focira orrba-szájba lehet :confused: Hiába van, hogy a válogatott is rendes meccset, csak tv-ben lát.

:joy::beers:
Angolból nem tudom, hogy utalhatnak e magyarba nyereményt :confused: vagy innen fogadhatok e.

Azt sajnos én se

Csinálj itt egy játékos szavazást hogy ki szerint ki lesz az új uralkodó. :slight_smile: nincs tétje, de kíváncsi lennék mások tippjére. ^^