Trónok Harca fanok ide gyűljetek!

Baromira tetszik mind a könyv mind a sorozat is valamint az előzmény könyvek is pl Ser Duncan a magas története.
Ajánlom az előzménykönyveket mert ott olvashatunk akár SPOILER!!! Vérhollóról/Blood Ravenről is (aki Brant tanítja az utolsó évadban) és rengeteg ide oda utalás van.

Van azért kivétel is. A “The North Remembers” mellett az Észak nem felejt is ugyanolyan jól hangzik szerintem. Mindkettőben van valami baljóslatú epikusság.:smiley:
A sorozatot imádom, a könyveket még inkább. Alig várom, hogy a legújabb a polcon lehessen. Martin bácsi igyekezzen!

Semmi gond! :blush:
Én meg most válaszoltam :laughing:
Köszönöm hogy leírtad a véleményed !
Szerintem elkezdem olvasni a könyveket csak legyen időm! Izginek hangzik ez a történet vezetési stílus ,kíváncsi vagyok !!!
:smile:

Engem az is érdekelne, ki menyire mászik bele a sorozat ill a könyv kitalált hátérvilágába.
pl ki tudja Tarth-i Brienne -nek ki volt az apja? vagy
ki a magasabb a Hodor vagy a Hegy?
milyen messze van a Vörös torony a (ma már felrobbant) Hetek templomától?
Ki menyire megszállott?
És arra is kíváncsi lennék ki mit jósol…
itt nincs spoiler veszély mert ez csak egyéni fantázia…
Nagyon szeretném látni Hodort mint a mások új királyát ahogy a szintén “zombivá” alakult hatalmas Balerion sárkányon megküzd a három új sárkánylovassal Daenerys Targaryennel,
Jonh Stark-Targaryennel és Tyrion Lannisterrel! Hatalmas csata lenne :smiley:

én is olvastam a könyveket és angolul nézem /néztem a részeket ,szerintem is sokkal jobb eredetin mint magyarul :smiley:
A winds of wintert nagyon várom Martin bá tényleg belehúzhatna.mikor fog megjelenii egyáltalán ?
kedvenc karakterem viszont nekem Arya meg persze Jon .:slight_smile:

@white9505 elvileg idén jön a hatodik könyv, de csak ennyit tudunk. Pontos adat nincs. :pensive:

pedig azt hittem van valami pontosabb adat is a megjelenésről.:confused: annyira húzódik a megjelenés hogy a végén még idén se jelenik meg hanem jövőre :slight_smile:

Kérdés : Tegye fel az a kezét aki szerint a S6E9-ben volt a valaha készült legjobb csatajelenet !!!
:raised_hand:
Nem tudom megmondani hányszor néztem vissza !!!
Ti?

@nindzsontitkosfal kezem emelem. annyira epic volt.amikor először néztem egyfolytában változtak az érzéseim.egyszer örültem hogy na lehet nyernek Jon-ék egyszer meg hogy huu baszki vége ezek vesztettek nemár .és jött a vége .a nagy öröm.:smiley:
de tényleg az egész csata zseniális volt ahogy megcsinálták .remélem lesz még ehhez hasonló epic csata jelenet :slight_smile:

Ugye?
Én sem tudtam eldönteni hogy most örüljek vagy tövig rágjam a körmöm! Szerintem nem kell emiatt aggódni BŐVEN lesz még epikus csata !
Viszont ahogy kezdődik a csata a barátnőm el sírta magát ,majdnem én is. Szegény Ricon :cry:!

ELOLVASTAM DE MÁR BÁNOM

Sziasztok ! Gonsoltam megmutatom az egyik kedvenc kepem , nagyon nevettem rajta :smiley:

Egy kis spoiler a könyvből: :book: :eye:

:Dddd olyan jo

Köszi hogy ezt megosztottad ,nagyon vicces !
:joy:

Hát igen ! Obama ááá vagy Trump ugyandehogy viszont ha a Sárkányok anyja : aztakrva!
Szavazatok alapján ő lenne az új elnök.