Trónok Harca fanok ide gyűljetek!

Ó bakker útálom ha spoliereznek !
Ezt most miért kellett ?
:joy::joy::joy:

Ez zseniális!

Valar morghulis!!!

Magyar Szinkronos Előzetes:

Face-n fent van az új intró. Instant boner. El is olvasom újra a könyveket.

Már nagyon várom !
Addig jó lesz a könyv :slight_smile:

Én élőben láttam anno!

Az új évad közeleg itt az első előzetes:

Most irigy lettem egy pillanatra. :frowning:

Dettó !
Meg tudjatok mit néznek meg élőben, a főcímdalt egy 100 tagú szinfónikus zenekartól ! :sunglasses:

haver azt én is megnézném.a Got az egyetlen sorozat aminek az introját nem pörgetem át olyan jó hallgatni .ebben a sorozatban nagyon eltalálták a zenéket (is ) .:slight_smile:

Én se pörgetem át sőt még dúdolom is a tv-vel együtt! Amint először meghallottam egyből le is töltöttem és azóta is a legjobb intró zene EVÖR !!!
Bárhol ha meghallom egyből fel áll a szőr a karomon és libabőrös leszek mert olyan szinten fülbe mászó ,hogy elképesztő! Viszon én azt nem értem ,hogy a Zeneszerző! erre hogy hogy nem kapott még jelölést se de minimum egy-két GRAMMY-t? Múltkor néztem a Discográfiáját és elképesztő mennyi műve van és kövezetek meg de bőven eléri a Hans Zimmer színvonalat főleg a Tűz és jég dalával !!! :blush: De az hogy 30 filmzenei műve van és azthiszem olyan 4re 5re jelölték ,hááát elég bajaz :smile:

Westeros hős harcosai !
Ne haragudjatok meg a következő kép kockákért, de én sírva röhögtem rajta !
Sorry this is my fault :sweat_smile:

Szeretném kicsit feléleszteni ezt az oldalt!

ki az aki elkezdte újranézni a sorozatot esetleg?

Egyik kedvenc Fantasym. A könyvek eléggé verik a sorozatot, de még így is azt mondom, hogy jó kis adaptáció. Winter is here.

Én Húsvétkor kezdtem a sorozatot először angolul, aztán átváltottam magyarra… De így is nagyon epic volt és imádom!! Szerintetek hol tudnám nézni az új évadot? (nincs HBO-nk)
Ja és az én kedvencem Tyrion Lanniste :stuck_out_tongue:

nagyon szeretném társaságban nézni egy pub-ban vagy ilyesmi még nem találtam ilyen helyet úgy hogy egyik barátomnál nézzük páran. Mi az illegális módszert választottuk (torrent), de keresem a jobb módszert, olyan jó lenne mondjuk egy kávézóban nézni, jó társaságban.

Én is nézem a sorozatot, nagyon várom már az új évadot, a season 7 intrója szerintem nagyon baszó lett.