Trónok Harca fanok ide gyűljetek!

igen az előzetesek zseniálisak, sokat elmondanak de remélem nem mindet :slight_smile:

Én is remélem, csak nem spoilerezik szét a premierig

Például én !
1 het alatt a 3 évad utolsó része vár ma rám este
Tegnap megsirattam a Castameri esőket
Ma meg már jöhet a 4 évad !

Szegény Tyrion állandóan mindenki ellene ásklódik és ott szégyenítik meg ahol tudják , pedig talán a legnormálisabb karakter az egészbe.
Amúgy Havas Jonnal hogy állsz ?
#TyrionTheBest

Havas Jon? nem tudom… mindenkinek ő a kedvence, de őszintén szerintem olyan… gyerekes. Nem gondolja át a cselekedeteit talán. Szerintem még egyszer megölik majd bár nem szeretném :confused:

már tudjuk h nem is havas hanem Targaryen-Stark Jon :smiley:

Jaj, a vörös nász! :sob: Csak úgy patakokban folyt a könnyem, amikor néztem azt a részt.

a Castemeri esők az számomra is szívszaggató volt ,én is megkönnyeztem.
nekem egyik nagy kedvencem Jon meg persze Tyrion.de ott vannak a kedvenceim között Bronn és Davos is.nagyon jó karakterek.
annyit azért tanácsolnék hogy ne nézd olyan gyorsan a részeket mert gyorsan befejezed őket és egy tátongó űr lesz benned július 17 ig .:smiley:

Tyrion and JonSnowtheBEST

Best kardozás ever! :heart_eyes:

Már mindegy !
6. Évad pipa :sob:
Szertettem volna beosztani de tudod az akaraterőm gyengébb a fanboyságomnál és ráadasul most ünnep is volt nem dolgoztam úgyhogy , érted !
Na sebaj addig legalább csak a Sreamekkel foglalkozom ! :grinning:
Viszont nem tudom ki hogy van vele de ha illetve amikor netán Tyrion meghal én onnan befejezem a sorozat nézeset !

#Valar Morghulis

azigen.ez gyors volt akkor :smiley:
én azért nem így vagyok vele.ha meghal tyrion nézek egy nagyot ,de tuti nem hagyom abba a sorozat nézését.lehet hogyaz egyik legjobb karakter ,de vannak rajta kívül mások is és a sztori ugyanúgylehet nagyon király

amikor megtudod ,hogy a 7.évad csak 7 részes lesz :smiley:

Ezt csak itthagyom. :wink:

7x01: 59 perc
7x02: 59 perc
7x03: 63 perc
7x04: 50 perc
7x05: 59 perc
7x06: 71 perc
7x07: 81 perc

Szóval mondhatni, kijön egy plusz rész a plusz időkből, így nem is 7 részes lesz hanem 8, csak máshogy. :smiley:

Hát, ha csak azt nézzük, hogy 50 perc kéne legyen egy rész, akkor kettő is. Az már kilenc szóval majdnem megkaptuk a rendes évadhosszt. :smile:

mikor rákerestem én is láttam sok cikket ami ezt a sok plusz perces részeket igazolja, de nem illene a HBO stílusához, és az IMdb-n még mindegyik részhez 56 perc van írva.
de jól hangzik, remélem lesz 80 perces rész :smiley:

Vissza lapoztam picit, de nem láttam ilyen megosztást itt, remélem nem baj, múltkor belefutottam ebben a cover-be, és nekem baromira bejött a csaj előadása, ügyes nagyon, végén van egy kis ereszd el a hajam rész is :slight_smile:

Hatodik évad záróepizód: 71 perc. :wink:

Kérem a válaszokat ki milyen ûber nagy csatákat szeretne látni !!
Pl. MÁsok vs. Sárkányok
Pl. Sárkányok vs. Királyvar
HAJRÁ !!!:wink:

Én egy Jon és Dany összefogást néznék meg a mások ellen :smile: Vadak, dothrakiak, sárákányok, MINDENKI a mások ellen :wink: