Trónok Harca fanok ide gyűljetek!

Mások vs Sárkányok tuti lesz de ebből simán lehet egyhalott sárkány a 3ból és az az feléled mint jégsárkány és akkor
Jégsárkány vs Sárkányok csata is lehet
Lannister vs dothrakiakra is kiváncsi vagyok
de simán lehet dohtraki északiak összefogás vs lannisterek
ha valamelyik lesz én ki lesz elégülve bőven :smiley:

Danynek és Jonnak össze kell fognia! (mondjuk össze is jöhetnek akár, ugyabár Targaryen hagyományok meg minden…)

nem ellenezném összejövetelüket de akkor Danytől elvárom azt a bizonyos you know nothing Jon Snow mondatot :smiley:

Szerintem nem kéne, hogy mondja és nem csak azért, mert akkor tuti, hogy sírni fogok, hanem, mert egyszerűen nem illene Danyhez.

Sárkányok vs sárkány csata

Az élők oldalán 3 sárkány és három sárkánylovas Deneris, Jon és Tirion, a földön természetesen a seregeik…
vs
A mások oldalán Balerion, a Fekete Iszonyat, Hódító Aegon sárkánya akit feltámaszt a mások királya és segítségével ledönti a falat. És a földön a mások serege.

de ez előtt a csata előtt láthatjuk királyvár bukását természetesen.

Úristen ez mennyire baszó lenne! :heart_eyes:

Meghajlok előtted ezt ha megcsináljak akkor piszkosul boldog leszek mert ez egy igazán zseniális koncepció.

Helló srácok :slight_smile: Most akadtam rá a topicra, de nem néztem végig minden kommentet, mert láttam, hogy valaki rakott be forgatásról képeket, amiket nem szeretnék látni, mert spoileresek… :confused: Esetleg előre ki lehetene írni, hogy “NO SPOILERS”, vagy valami :wink:
Amúgy hoztam egy fanmade YouTube videót. Nem tudom, hogy mennyien szoktatok ilyesfélét nézni, de én imádom őket és ez az egyik kedvencem. Nagyon jól lett megvágva és a zene is passzol :grin: Fogadjátok szeretettel :kissing_heart:

Szerencsére sokszor szárnyal a fantáziám olyan vizekre ami sokaknak tetszetős. De van h emiatt a végén a ténylegesen legyártott mű nem teszik nekem, így jártam a Mátrix-al is.

Még egy elképzelésem a GoT-ról:
Hodor-t feltámasztja a mások királya és ő vezeti a mások seregét a földön, erre mondta egy haverom h akkor inkább egy Oriást támasztana fel…

Spoiler

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aebXZWb_700b.jpg

Csak jönne már! Már nagyon várom! Első pillanattól kezdve azt várom, hogy Dany “hazatérjen” illetve végre Arya is érdekel, hogy végre hazament.

Ki mit szólna ahoz a csavarhoz hogy Dany meghal és Tyrion lesz a 7 királyság ura ? Tudom sokak kedvence a Sárkányok anyja (nekem is ) de ez csupán a kíváncsiságom szüleménye
Szerintetek Tyrion tudna uralkodni vagy Jon ?
2.
Ki akar látni egy Cercei vs. Denerys párbajt és á végén Cercei meghal (jól írtam a nevét ?) ?
Nos ?

Igen, szerintem is lesz váratlan halál, illetve ennél a sorozatnál a halál nem is váratlan.
kiváncsi vagyok ki fog meghalni, de remélem nem Dany!

Nagyon bosszús leszek ha ezt a gyönyörű színesznőt valami ûberbrutális módon fogják megölni!
De ne is haljon meg max mittomen Jamie .

Köszi a “Spoilert” nagyon f@$za képek !!!
Most meg jobban várom !:persevere:

ha én dönthetnék, h ki hogy haljon meg és ki maradjon életben, akkor (a teljesség igénye nélkül)
Cersei Lannister meghal és Jaime L. öli meg mert fel akarja égetni az egész világot
Jaime L. túléli királyvár sárkány ostromát a trónteremben talál rá Dany és Tyrion testvére teteme melett, de megörül.
… a többit még kigondolom…

Engem még a vallási téma is érdekel
a fény úra
meg a hetek(a régi istenek)
és még kitudja mennyi
Bran Stark aki meg lát múltat jelent jövőt és beletud “szállni” bárkibe!

egyébként mintha Cerseinek azt jósolták volna a gyerekei halálán kívül hogy egy testvére keze által fog meghalni.és akkor ha már így lesz akkor mennyire epic lenne már ha pont az öli meg akivel hált .:smiley:

Nekem nem rémlik, hogy ez lett volna a jóslatban, de lehet neked van igazad

pedig benne van ezis a jóslatban hogy az öccse keze által fog meghalni.nézd vissza az 5.évad 1.részét az elején benne van :slight_smile:

megnéztem, a haláláról nincs szó benne!
a 3 kérdés amit feltett:

• Odaígértek a hercegnek mikor megyek hozzá?
  • Királyné lesz belőlem?
  • Lesz a királytól gyermekem?