Trónok Harca fanok ide gyűljetek!

igazad van ott tényleg nem hangzik el ilyen.
de akkor a könyvel kevertem mert abban ez már tuti benne van ,ez nem az én agyszüleményem :smiley:

Ezt csak így itt hagyom :smiley:

https://9gag.com/gag/aq15j4R

Mi ez te jóég XDD

valami zseniál :smiley:

Visítós :joy:

Mikor ezt először láttam, nehéz volt bárhova is tenni… :smiley:

Idegyűlök gyorsba én is szocializálódni :smile:
Ez a videó óriási volt, főleg a legvége :grinning:

Remélem már mindenki készen áll az új évadra!!
Mivel még nem láttam itt ezt a videót, gondoltam megosztom, hogy fokozzam az izgalmakat ! :smiley:
Valar Morghulis!

Ez haláli poénos !
Kösz :smile:

Egy kis összefoglaló, hogy felfrissítsük az emlékeinket :smiley:
https://9gag.com/gag/am29Rmv

Sziasztok! gondoltam ide írok ,nem nyitok külön topicot a kérdésemhez.mivel látható hogy mennyien vagyunk akik nagy GOT fanok ,annyi kérdésem lenne hogy ki az aki élőben fogja nézni a Season 7 első részét ?
És ha lesz ilyen közületek tudnátok ajánlani valami jó oldalt ,ahol lehetne nézni ? mert én eddig nem találtam semmilyet ,és nem akarok várni feleslegesen 1 órát hogy miután vége a résznek akkor khm hát izé leszedném :smiley:
szóval ha van valami jó kis infótok és meg is osztjátok akkor köszönöm ! :slight_smile:

Én a 6. évad utolsó részét úgy néztem meg, hogy reggel hatkor felkeltem és addig frissítgettem a filmezz.eu-t, amíg fel nem rakták :smiley: A minősége nem nagyon érdekelt, csak látni akartam minél hamarabb :smile:

ááááá.én reggel 6ig nem tudok várni . :smiley: ha el is tudnék aludni azon az estén akkor is felébrednék óránként hogy úúú vajon már lement a rész ? mi lehetett benne ? :smiley: ezért is akarom inkább élőben nézni meg haverok is jönnek akik szintén élőben néznék és ezért keresgélek ilyen oldalakat ahol lehetne nézni élőben.
És nekem HBO-m nincs ,HBO GO-hoz is előfizetés kell hogy nézzem ,szóval ezek kilőve :smiley:

Hajnali hátom HBO GO. Első részt szerintem idén is meg lehet nézni ingyen és bérmentve. :wink:
Ha meg más nem akkor vársz egy órát, ncore + feliratok.info, mert bruzsyék már azonnal tolják ki a feliratot, hogy fent van a rész. :smile:

köszi az infót.akkor megpróbálkozok majd első neki futásra az HBO GO-val ha meg ott nem megy ingyen akkor az 1 óra várakozás nem fog megölni(reméljük ) :smiley:

Áhh, én simán aludni fogok, majd megnézem 10 körül, szigorúan HH után. :smile:

Az én nevem mindent elárul, hogy ki a kedvencem. Mégha hamar véget is vetettek eme remek karakter tündöklésének.

Hát sajnos igen !
Pont ezért remélem hogy borzalmas kínok között fog meghalni Kisujj !
Meg amúgy is egy borzalmasan irittáló karakter!
Vajon Jorah-val mi lesz ?

Kisujj nem fog meghalni szerintem… olyan mint Tyrion. Így minden évadban ott van és elpusztíthatatlan.

ezz a zene ismerős… BEUGROTT! A 48h live intro zene… az nem ez volt? Mindegy lehet túl sok volt az UTP…
:stuck_out_tongue: