Trónok Harca fanok ide gyűljetek!

De igen!
Off:eredeti:

Ennyi comment után nehéz megszólalni… :grinning:
Főként azért mert mindent kibeszéltetek szinte.
Múltkor facebook láttam egy videot ahol Jon és Jack Sparrow találkozik (gondolom valami rendezvényen). Ezt a videot kerestem vagy fél órája hogy nektek megmutassam de sajnos nem találtam meg :confused: Ha valaki megtalálja és be linkeli azt megköszönöm! Lényegében annyi hogy Jon előveszi a kardját, majd Jack a törjét. Jack eltereli Jon figyelmét majd elfut. Én amikor ezt a videot megláttam nagyon röhögtem :joy: Sajnos így leírva nem adja át az élményt… :confused:

Tessék , ma láttam én is :smiley:

Na ki az, aki fenn akar maradni az első részig? :smile: Most erősen gondolkodom rajta. :smile:

én fent maradok.hearthstone maratont csapatok 3-i haverral egy monster el fog fogyni addig tuti .érdemes lesz fentmaradni úgy gondolom :smiley:

Én nem maradok fent, majd holnap rálesek, szépen, felirattal :smiley:

Még szerencse hogy a UPC nál fel lehet venni a műsort. Mert inkább a két stream között nézem meg :grinning:. Meg ahogy elnézegettem a műsorlistát az elkövetkezendő 3 napban elég soksor leadja az HBO a meglévő összes csatornáján :grinning:

én mostantól így fogom hallgatni a főcimdalt :smiley:

!!! SPOILER VESZÉLY , ha nem láttad a 7. évad első részét !!!
Egy kis montázs a mai részből, jó szórakozást :smiley:

Valaki esetleg nem tud egy kis infót a szinkronos változatról?Alapjáraton felirattal nézem a sorozatokat de ennek kegyetlen jó a szinkronja úgyhogy ez kivétel. :slight_smile:

ha jól tudom 1 héttel a feliratos premier után szokott lenni, de nem vagyok 100%-ig biztos benne, én mindig feliratosan nézem

Ha jól tudom akkor a megjelenés után leghamarabb 5 nap de inkább 7 napra rá lesz szinkron.

Megesik az ilyen… :smiley:

még mindig nagyon jó! :slight_smile:

Hátha nem ismeri még valaki :slight_smile:

egy jelenet a következő részből ami kikerült!

Spoiler

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aeebn1b_460sv.mp4

Pasztmek !!
Ez nagyon ott van !
Remélem összejönnek az mekkora poén lenne !