Trónok Harca fanok ide gyűljetek!

Boooyaah !
Ez nagyon atom !!! :sunglasses:
Köszi szépen :wink:

Hát amikor én ezt megláttam mennyire röhögtem :joy::joy::joy:

Képkivágás

Sziasztok.

Nem tudom ki mennyire hallgat podcastokat. Van egy filmes podcast Tune Up Radio a neve és ők indítottak most egy új sorozatot, amiben minden héten kibeszélik páran az aktuális Trónok Harca részt. Mivel most ment le a 3. rész, így ezzel kezdték. Csak említés szintjén beszéltek az első kettőről. Jó volt hallgatni kicsit őket, nem mondtak semmi újat, sőt néha pár apró bakijuk volt a nevekkel meg hasonló, de ettől függetlenül jó volt 1 órára kicsit más funokat hallgatni. Ajánlom a többi videójukat is, most fejeztek be egy 3 részes sorozatot, amiben a kedvenc filmzenéiket mutatták be (Klasszikus filmzene, nem ilyen pop/rock, hanem Hans Zimmer féle zenék) és az is nagyon jó volt. Le is fogom azokat a zenéket tölteni magamnak. Nagyon sokszor kirázott a hideg, miközben hallgattam :slightly_smiling_face:

Itt a link, remélem másoknak is tetszeni fog:

Jó magam ismerem a csatornát. Szerintem a második legjobb filmes podcast ( Filmbarátok után). Még nem hallgattam meg a GoT-s adást de hamarosan el fogom kezdeni.

Filmbarátokat én is szeretem. Nálam a kettő kb egy szinten van. Freddyék tényleg barátok, Andrásék viszont szakmailag hozzáértőbbek, plusz náluk nagyon sokat nevetek a hülye szóvicceiken :slight_smile: A kettő tök jól kiegészíti egymást. A világ legjobb filmjés versenybe pedig én küldtem be a 12 dühös embert :smiley:

Na király! A világ legjobb filmje versenyt aktívan követem én is. Rengeteg filmet bepótoltam emiatt. A 12 dühös ember meg simán az egyik legjobb film.

Sziasztok , Nem rég kezdtem el én is nézni ezt a remek sorozatott . Egy kérdésem lenne annak a 3 szemű varjunak mi a lényege most tudom ,hogy brann lett az de mi lesz vele? Meg a múltbéli dolgokkal is tudnak beszélgetni?

HaLó!
Már a második évadtól követem a sorozatot, a könyveket is olvastam, és egyéb forrásokból is tájékozódtam. Mivel a könyv csak az ötödik kötetnél tart ezért a háromszemű hollónál szinte csak a sorozatra lehet támaszkodni.
Ahogy én látom: Több ez mint már egy sima warg, olyan mint egy szint lépés. Nem csak az akkori pillanatban tud egy közeli élőlénybe “wargolni”, hanem már a múltba is vissza tud menni, és személyesen is ott van. Emellett bele tud lépni talán más élőlényekbe (lásd Hodor), csak akkor annak súlyos következményei vannak.
Ha még nem láttad a hetedik évad, harmadik részét akkor ne olvass tovább!!! Láthatjuk, hogy Bran nem éppen a legboldogabb ember amikor haza tér. Ez betudható annak, hogy már ő a háromszemű holló, ezáltal szinte mindent lát, és látott.

Remélem tényleg összejön, szívesen megnézném.

Időközben kicsit utánanéztem és ez sajnos csak egy fan elképzelés :D, de az ötlet amúgy jó. :slight_smile:

Összeállt a szupercsapat. :smiley:

Bárcsak ilyen nagynénim lenne. Én is gerincre vágnám. :joy:

Oké, én kiégtem ezen a kommenten. :smiley:

Remélem lassan mind megnézitek az új részt! Eszméletlen… Sajnálom hogy 2 év múlva lesz új rész…

Haverommal néztük, azt mondja ne már, hogy most megdugja. Mondom neki, ne őrjíts már meg! A csávó egész életében azt hitte, hogy havas, végre itt egy jó bula, hogy a francba ne darálnábe? :smiley: Sőt, sztem ha megtudják, se fognak vele foglalkozni :smiley: Én tuti leszarnám :smiley:

Hát ja. Most fognak zombik ellen harcolni kb esélytelenül. Kit érdekel, hogy a rokona? :smiley:

Nemrég találtam erre a csatornára. A csaj, aki csinálja zseniális. Targaryen történetes videók! Ah, imádom!
Főleg nekünk könyvnemolvasóknak jó a dolog, meg amúgy is érdekes. :slight_smile:

Az agysejteim másodpercről másodpercre pusztultak el. Aucs.

:thinking: mondjuk jogos :smiley:

Spoiler

(ha valaki még nem látta az utolsó részt)