Tudtok jó ingyenes játékokat?

Sziasztok. Ingyenes játékokat keresek, mint például a Fortnite (Nem szeretem, csak ilyen fajtát :P) és ilyen mmo rpg is szóba jöhet.
Valamint, meg éri beszerezni a No Man’s Sky játékot? (Single-be játszanám)
A válaszaitokat előre is köszönöm :slight_smile:

• Path of Exile
  • Dungeon Defenders 2
  • Spiral Knights

Warframe ! :slight_smile: Legjobb ingyenes játék szerintem :slight_smile:

A fortnite fajta játék alatt mit értesz? ha a grafikát akkor Team Fortress 2. Ha stílus akkor Ring of Elysium.

Egyébként a Heroes & Generals is egy jó ingyenes játék.
Amit @Rust7 felsorolt azok is nagyon jók. A warframe-et nem ismerem de állítólag nagyon jó.

A Fortnite játék alatt azért értem, hogy battle royal (igen, tudom abból nincs annyira sok) a Ring of Elysium sajna most nem működik, lejárt a béta azt hiszem. Heroes and Generals-al sokat játszottam, meguntam sajna.

H1Z1,
Pubg Mobile Emulator,

Ha ingyenes battle royale a célod.

Cuisine Royale.
Egy ideig fun. :smiley: Főleg többen.

Rules of Survival

Van belöle ingyenes verzió, csak írd be a google keresőbe, hogy Rules of Survival PC.
Ez egy mobiljáték PC-s átírata.

Ha pedig tetszik, akkor a steamen aprópénzért fenn van. Ha megveszed, akkor egyből kapsz egy hónapos prémium időszakot és minden mást.

Planetside 2 elég gagyi de el lehet vele lenni, kb mint a Star wars battlefront 2 mind 2 fizikája más dimenziókban van, vagy Eve online ingyenes vagyis azt irják róla, de igazából csak szellemként tudsz nézelődni az ingyenes verzióval, ha a játékban kitermeled a pénzt akkor viszont tényleg ingyenes, csak az nem olyan egyszerű, kb 3x kell megvenned, 15 euró 30 nap hogy ki tudd termelni az isket(skillezés) és az elején egy alliancba kell lenned pl pandemic mindenkit felvesznek és mindenki ellenség remélem tudtam segíteni.

Paladins :smiley: 8-900 órám van benne, nagyon fun
Az Overwatchra nagyon hasonlít, csak sokkal kisebb a gépigénye. Társaságban és egyedül is szórakoztató. Ha esetleg elkezdenéd,ha tudok,adok tanácsot. :stuck_out_tongue:

Egy héten át ingyenesen beszerezhető az Assassin’s Creed Unity, csak aktiváljátok az uplay kliensben és örökre a tiétek.