Túl melegedő proci

Sziasztok. Olyan problémával fordulnák hozzátok hogy van egy AMD fx9590 procim és olyan problémám van hogy ezelőtt vizhűtés volt rajta de folyamatosan kékhalállal kidobott/lekapcsolt a gép. Elvittem szerelőhöz 2 helyre is egyiken azt mondtak hogy rossz a vizhűtés másikon hogy nem. Mivel kevés időm volt otthon így a csere melett döntöttem. Raktak rá egy léghűtést Cooler Master Hyper 212 es leghűtést gondolván h egyenlőre megteszi ez is. Ám de miután kihozták a gépet meg folytak a tesztelését és azt mondták hogy 70-75c körül valamiért lekapcsol a gép viszont nekem szükségem volt rá. Így elhozták nekem. Miután most használtam 2 napig nem vettem észre semmit h le kapcsolna vagy túl melegedne. Viszont ma hazaértem és volt meg egy kis dolgom ami elhúzódott este 7 ig közben bekapcsolva hagytam. Mikor hazaértem kicsit égett szag fogadott rögtön a gép hez nyúltam de nem vettem észre semmit. Aztán lekapcsolt egy fel óra múlva, és miután kicsit körbeszaglásztam a proci hűtő nél a borda és a cooler között éreztem ezt a büdös szagot. Miután Elinditottam nem pörög a venti es így tulmelegedik a proci+lekapcsol. Valakinek valami ötlet ?

Ha nem pörög a venti az elég egyértelműen gond. Ezen nem kell sokat ötletelni.

Egyébként lehet az alaplap VRM melegszik túl és annak kéne valami légmozgás.