Túl sok a por!

sziasztok!

nektek nincs olyan problémátok, hogy túl sok a por a egy szobában?
én ezzel küzdök egy ideje, hogy túl sok por száll a leveőben. hiába törlök le mindent kb 1 nap után, mintha nem is csináltam volna semmit. van ötletetek valami megoldásra? valami légtisztító cucc? vagy mi?

Vannak légszűrők ilyen célokra, kisebb nagyobb mértékben. Légtér méretei alapján érdemes választani elsősorban.

szépnapot ! Nekem is ez a problémám am rengeteg sok por van a szobámban állandóan valamikor lusta vagyok törölni valamikor meg letörlöm de unom mert nagyon gyorsan jön a por… csak tudnám hogy honnan a szarból :D…

tudsz esetleg linkelni egyet? esetleg ajánlani?

Beírod mit keresel (légtisztitó) a google ba és meg fogod találni, as simple as that…

Amit @SutkeXD mondott. Személyes tapasztalatom nincs ilyen kütyükkel, de mint a legtöbb levegős nyenyerét, nézd meg hogy mekkora légmennyiséghez ajánlottak a bizonyos típusok. Bár talán egy nappali / hálószoba mérettel mindegyik meg kéne hogy bírkózzon.

Légkondik is szűrnek manapság, a modern hővisszanyerős szellőztetők szintén… az internet tele van mindenféle okossággal, barangolj, fedezz fel.

@SutkeXD @sutyomatic igen, nem is azt akartam, hogy helyettem keresgéljetek, hanem azt hittem, hogy van tapasztalatotok velük. De köszönöm a segítséget!

Miután kinéztél egy adott modellt, vagy egy adott termékcsaládot az után inkább van értelme kérdezni. Addig is túl általános a kérdés szvsz.