TheVR Fórum

TV 150K alatt?

Mi lenne a legjobb választás ebben az árkategóriában?

Konzollal használnám, tehát a HDR a fő szempont, illetve egy gaming mod (alacsony latency) is jól jönne.

A képátló nem szempont, 43” is megefelne. Illetve a tv-n futó OS sem kifejezetten érdekel, egyébként is a konzolt használom erre a célra.

Előre köszönöm mindenki segítségét! :slightly_smiling_face:

A képfrissítés mindkettőnél elég rossz egy monitorhoz képest!

És nem tudom mit takar a HDR + a samsungnál, hogy mi lehet az a plusz azt csak a tv gyártók tudják, lehet még dinamikusabb a dinamikusabbnál

Köszönöm a gyors választ! A samsung ránézésre meggyőzőbbnek tűnik. Ráadasul még airplay is van benne :open_mouth: . Valószínüleg ezt veszem hamarosan!

Ugyan kicsit több, de én inkább ezzel támadnék.
HDR 10+, OLED (vagyis Q…)

Gaming mode, vagy mifenéről nem tudok, hogy lenne, ettől függetlenül én inkább ezt venném, bár ha kizárólag gaming a cél, akkor továbbra se TV -t vennék, ennyiért vannak jobb monitorok sokkal.

Hmm, a qled panel-nek valóban megvannak a maga előnyei, de szerintem ennyit jelenleg nem szánnék tv-re. Egyébként az idén megjelenő konzolok mellé venném. Eddig sosem volt high end, sőt még uhd tv-m sem, szóval szerintem egyenlőre az olcsóbb samu is megteszi, de azért kösz hogy megpróbáltás segíteni!

Van benne játék mód.