TheVR Fórum

TV okosító csatlakoztatása

Hello! Egy jó régi, de okostv sharp modellt (LC32LE340E) szeretnék Xiaomi MiBox S tv okosító boxhoz csatlakozatni. Vaizont nem tudom a tv semelyik HDMI kimenetehez csatalkoztatni, marmint nem ismeri fel. Allandoan ez az uzenet a kepernyon “video nem talalhato”, barmelyik HDMI bemenetrol is akarom “inputoolni”. Az okosito működőképes, a gond a tv oldalan van szerintem. Nekem nagyon fura hogy ne lehessen csatlakoztatni egy hdmi kimenettel rendelkezo tv-hez ilyesmit. Please help

Be van kapcsolva a MiBox ilyenkor?

1 Like

más eszköz működik a hdmiken keresztül?

1 Like

Aha be van kapcsolva mibox. Epp keresek masik eszkozt hdmi-vel, mert en is arra gyanakszom hogy a tv hdmi kimenete rossz (de mind a 3???)

nem valószínű, hogy mind a 3 bemenet rossz. a box milyen életjelet ad magáról? nincs hozzá usb kábel, vagy akármi amit a tv-be kell dugni pluszban?

Nincs semmi plusz kabel (tap nyilvan van de a tv-hez hdmi kabellel csatlakozik, massal semmivel)
A box teljesen mukodni latszik, tavitanyitojara reagal, bekapcsolt allapotot jelzo gomb vilagit.

Azért jó lenne megpróbálni egy másik HDMI-vel rendelkező megjelenítővel azt a MiBoxot.

Sziasztok! Ugyan ez a problémám viszont nekem egy honapig működött és most hirtelen nekem is ezt irja mas eszközökön megy gondtalanul. Hogy oldodott meg? Köszi!