TV REKLÁMOK (idegesítő, idióta, elmebeteg tv-s reklámok gyűjtése!

Kovetkezo HH tema, TV reklamok

De miééért??!

Konkrétan ide jöhetne az a pár millió japán reklám, amit le szoktak ott adni. Na, azok valami zseniálisak, a Zewa elbújhat mögöttük szégyenében. :smiley:

Mivel már pár éve nincs nálam TV, csak régebbi reklámok jutottak eszembe gyerekkoromból:

Volt egy sörreklám, ahol meccsnéézshez készültek és az egyik épp hazaért a cuccokkal, akit elkezdtek kérdezgetni a szobából, hogy hozott-e mogyit, jött a válasz hogy 10 csomaggal.
Aztán jött a legfontosabb, hogy sört hozott-e? Mire jött tőle a válasz, hogy 3 dobozzal.
Na itt volt a kiakadás a többi 2 fickónak, mire a harmadik behajol az ajtón, vállán a minihordóval és benyögi: De ekkorát!

Ez egyszer szembejött velem, bocsánat!

“Paula egy b…”

Ez azért kifejezetten rossz, mert rímel és belerágja magát az agyadba és nem hagy békén…

Néhány klasszikus a legvidámabb barakkból, ezt az elsőt a gulyáskommunizmus indulójának is lehetne nevezni:

Nekem személyes kedvencem ez a másik, szintén retró, a legjobb az elszúrt vágás 0:36-nál :smiley:

És egy másik, amitől garantáltak a rémálmok:

@thereal_thevr_pisti Eric Cartman hangjához mit szólsz egy reklámban?

A rohadt alza… nálam az a reklám azt váltotta ki, hogy soha ne vásároljak ott…

Úúúúúr Isssteeen! Ez a panda mekkora egy k.csög!! :joy::joy: Nem túl barátságos üzenetet ad át,nem venném meg ezt a terméket! :laughing::laughing: De az utóbbit a müller macisat bírom,szeretem azt a zenét! :slight_smile:

Kész,ettől kisült az agyam is,a kínai sipító gyerekektől! :astonished:

Én ezt szeretem :smile::heart:

Ennek van második része is, amikor nedves WC papír ad neki a kisfiú.

A reklámok azon fajtáját nem tudom bírálni, amely nem akar semmit a szádba rágni, nem akar divatot teremteni, egyszerűen csak mindig emlékezni fogsz rá :grin:

A “tuc” tudatmódosító hatására ellopott egy kecskét?
jól értem? :face_with_raised_eyebrow: