TV Xbox Series X-hez

Sziasztok. Segítségre lenne szükségem! Tv-t szeretnék váltani és olyan 150-170 ezret szánnék rá max, ugyanis többet nem ér számomra, főleg hogy csak játékra lenne használva. Nagyon nézegetem ezeket az LG NanoCell keszülékeket, főleg a 43NANO753pr-t. 4k 60hz és ha minden igaz akkor hdmi 2.0 van benne, ami azt jelenti hogy QHD felbontáson tudnék 120hz-en játszani??
Nekem igazságszerint az lenne a lényeg, hogy alapjáraton 4k 60hz legyen, de ha QHD felbontásra állitom xboxon, akkor tudjak 120hz-vel játszani. Köszönöm szépen a válaszokat előre is, jó tanácsokat nagyon szívesen fogadnék, akár másfajta készülékekről is, mindegy milyen márka.
Szép napot!

A 120-at csak hdmi 2.1-en tudja mindkét konzol.

1 Like

Biztos vagy ebben? Mert én úgy tudom, hogy a hdmi 2.1-en tudja a 4k 120hz-t is, 2.0-án pedig full hd vagy qhd felbontáson lehet csak.

Mehet alacsonyabb felbontáson a 120hz, itt általában az a gond hogy a legtöbb TV nem túl jó abban, hogy a 1440p-t scalelje 4K-ra, valamint HDMI 2.1 nélkül nincs VRR sem.

3 Likes

rtings továbbra is frissíti az ajánlatukat a konzolokhoz a jelenleg piacon levő TV modellek alapján
természetesen ezen a listán pont a szóban forgó funkciók alapján rangsorolnak

3 Likes