Twitch alkalmazás okos TV-re

Sziasztok!
Van valakinek bármi infója a témáról, hogy lesz-e ilyen vagy hogy mikor?

Samsung Smart tv-re létezik egy githubos projekt, komplett leírással, amit a következő oldalon találsz: https://github.com/mkvd/smarttv-twitch

Az újabbakra (tizen 3.0) pedig itt:

Sajnos nekem az utolsó lépés körül valami félrecsúszott. Egy jelszót kért amit meg is adtam, de nem fogadta el. A napokban nekifutok mégegyszer.
Alternatív megoldásként most a TV Cast-ot használom az egész egyszerű, viszont kényelmetlen.

Ezek sajna nekem nem működtek. Ahhoz képest, hogy okos TV túl sok alkalmazással nem halmoznak el…
Mindegy ameddig nincs tolom ps4ről. Talán még jobb is. A smart tv-s alkalmazásokat nem mondanám hibamentesnek. Van, hogy a youtube meg a netflix is megszédül kicsit.

Nekem egy UE40 JU6000 van és tökéletesen működik, de ne bánkodj hogy nem ment fel mert iszonyat buta az app :joy:
Oké nem lehet bejelentkezni, nem gond, de hogy rákeresel a csatornára és kiírja hogy offline és viszlát… vodokat még nem nagyon találtam meg(szerintem nem is lesznek meg). szóval kb akkor jó ez az app ha semmi más nincs a lakásban csak a tv :slight_smile: De még utána olvasgatok picit, de összegezve eddig elég lehangoló.

Egy ideje küzdök vele én is a samsung TV-n… de egyelőre tényleg nagyon buta… Tudtok valamit lesz e ezen fejlesztés/javítás?

Hello mindenkinek!
Én nemrég szeretem be egy 4k LG smart tv-t és sajna itt sincs app. De találtam egy egyszerű megoldást.
Telefonról át lehet küldeni az éppen nézni való live-ot, vod-ot.
A program ha jól tudom több tévéhez is működik.
Android Link: Video & TV Cast
IOS Link: Video & TV Cast

UI: A tv re is le kell szedni a storeból a app-ot.
Nekem eddig ez tökéletesen működik. :slight_smile:

Sziasztok!
Remélem sokan keresitek még a megoldást, én most találtam meg, és megrökönyödtem, mivel a Google keresés nem vezetett semmire.
Van hivatalos, jól működő Twitch alkalmazás Samsung Smart TV-re!
Belépsz az alkalmazásokba és rákeresel, vagy böngészel a videók kategóriában és ott van. Sehol máshol nem láttam még, hogy írták volna. Csak ezért regeltem is ide a fórumra :slight_smile:
A működésről annyit, hogy bejelentkezni vagy csetelni nem lehet, de elmentheted a kedvenc csatornáid, vagy szűrhetsz játékok, nyelvek, kategóriák alapján. Elég korrekt.
Terjesszétek!

Szia! Mindegyik Samsung Smart TV-n müködik a hivatalos Twitch app vagy csupán bizonyos modelleknél? Szeretnék a napokban Samsung Smart TV-t venni és ez sokat számitana nekem! Köszi a segitséget!

F szériáson biztos nincs, J szériáson már biztos van. Ha új tévét veszel, akkor kell, hogy legyen rajta, mivel már az M-nél tartunk. Ha használtat, akkor J-t, vagy annál újabbat. Lehet, hogy tudod, de inkább leírom. A sorozatszám a Samsungnál így épül fel:

• UE vagy QE: LED vagy QLED
  • képátló hüvelykben
  • szériaszám, ha U van mögötte, akkor UHD felbontású
  • verziószám

Pl. az UE49MU6402 az LED, 49 colos, M szériás, UHD.

Köszi szépen a magyarázatot! Sokat segített!

Üdv!

Vásaroltam pár hónapja egy LG UK6300MLB 4K (webos4) TV-t.
Sok keresgélés után találtam egy ‘GameStreams’ nevű alkalmazást ami a régebbi (webos3) tökéletesen működik. Az appstore-ból lelehet tölteni. A hivatalos közleményük az újabb TV-k támogatására :

Gamestreams is not available for WebOS4, and most likely never will be . WebOS4 is using 2017 version of Chromium (development version) in background that is causing a bunch of problems, we have tried to find workarounds but at this point we stop development.

Ennek örömére a githubot tekertem, hátha lesz valami működő dolog. Nem találtam, minden alkalmazás a twitch iframe embedding-et használja ami a probléma oka, a chromiumon dobálja az errorokat meg persze hatalmas memory leaket produkál.

Csináltam egy alkalmazást, proof of concept-nek tökéletes, de ebben a formában nem lehet az appstore-ba publikálni. Sok fejlesztést igényel még, de van működő app.

Ha van más webos4 tv tulajdonos, érdekelne hogy ők hogyan oldják meg a Twitch nézését.