Twitch,átvizsgállás alatt

Sziasztok.
Az lenne a kérdésem és egyben a problémám,hogy regisztráltam twitch-re lassan 1 hónapja. Amikor elértem azt a szintet,hogy megkaptam az “érdekelt” opciót (3 hete kb) kitöltöttem mindent és azóta is átvizsgálás alatt van a csatornám.
Többször is írtam magyarul is angolul is a szupportnak de semmi válasz…
Az a baj, hogy többen is jelezték chat-en,hogy miért nem tudnak rám feliratkozni…én meg minden alkalommal elmagyarázom nekik.Elég bosszantó…
Mivel rossz vagyok angolból, így google fordítóval töltöttem ki az űrlapot. Szóval szerintem Amerikai állampolgár-nak vallottam magam vagy valami ilyesmire tudok gondolni…De mi tart eddig? lassan 1 hónapja várok…értem én,hogy sokan írnak…de hogy 1 hónap után sem reagál a twitch?!
Valakinek bármi ötlet?

Bocsánat,hogy rossz helyre csatolltam a képet,ez az első posztom! :/:slight_smile:

Szia. Szerintem olyan 99%-ba te ronthattál el valamit. Én is kb 1 hete tölthettem ki ezt és nekem azonnal elfogadott mindent. Esetleg próbáld meg újra kitölteni ha esetleg kellene segítség discordon vegyél fel és ha tudok segítek. Discordom: Warexovics#3994

Szia.Köszi a választ.Igen mindenbizonnyal én rontottam el,de sajbos amig átvizsgálás alatt van nem tudom újra kitölteni…ez a nagy problémám :confused:

Írj rá Cecidog nevű felhasználóra ő egy magyar twitch dolgozó, partnereket kezeli!

köszönöm szépen :slight_smile:

Ne haragudj a buta kérdésért de hol tudok ráírni? Új vagyok a forumon és nem találom :slight_smile:

Twitchen írj / suttogj neki!

Habár most néztem meg nekem sem válaszol már 20 napja
Gige sokkal emberibb és jobb volt blurred

Twitch-en nincs Cecidog nevű felhasználó.Vagyis én nem találom :open_mouth:

Pont megtaláltam!Eléggé inaktivnak tűnik a fiók de egy próbát megér!Köszönöm szépen.