Twitch buffering

Érdekes lesz amúgy a történet,mert a srácok új helyén is Telekom van,ahogy láttam pisti tesztjét.
Nem lesz Twitch nekik!? :slight_smile:

Eközben a másik fórumon:

Üdvözöljük a T -nél

Sziasztok!
Mostanában nézhetetlen a Twitch nálam, a böngészőben és az asztali alkalmazásban is. Nagyon akadozik, pedig 250-es netem van. Egyik napról a másikra lett ilyen. Remélem nem vagyok egyedül ilyen problémával, és van itt olyan aki már tapasztalta és sikerült megoldania :smiley: Szerintetek mi a problem?
Köszi előre is a válaszokat.

Törölje gyorsítótárat a böngésződben hátha megoldja

már próbáltam, de sajnos nem vált be.

Melyik szolgáltató? elég sokan panaszkodnak az utóbbi napokban ilyenre, meg alacsony felbontásra Telekom nettel.

telekom. na ezt “örömmel” hallom, akkor nem csak én szopok :smiley:

Akkor keresd az ügyfélszolgálatot hogy mivan :slight_smile:

Ha van a lakhelyeden más szolgáltató, menekülj el minél hamarabb a Telekomtól :smiley:

Ugyanez a gond nálam is. Tegnap kezdődött: 160p és 360p között ugrál a felbontás, ha manuálisan feljebb tolom pár másodpercenként tölt. :frowning:
Szolgáltató: T-online Netsebesség: 300 Mbit/sec Mértem rá párszor: 280 és 309 Mbit/sec közötti értékeket adott a speedtest.net. Csináltam próbaletöltést: valóban annyival megy. Youtube röhögve megy 1080p-ben egyetlen röccenés nélkül, ugyanígy mennek más stream-szolgáltatások is. Teszteltem 3 különböző böngészővel, asztali appal, mobillal, laptoppal, mindenütt ugyanez. Próbáltam direktben kábellel és wifivel, ugyanúgy vacak.
Valószínűleg Twitch oldalon lesz valami gebasz…
Ha valaki talál rá megoldást esetleg, ossza meg itt a hasonló gondokkal küzdő ninjonokkal!

nálam sincs máshol baj, csak a twitch szarakszik :confused:

Itt van róla topic szavazással kinek milyen szolgáltatója van. Telekomosoknál áll fenn a probléma. Én Vidanetes vagyok de az itthoni vezetékes telefon viszont Telekom, és a net azt a hálózatot használja, úgyhogy igencsak úgy néz ki, hogy Telekom & Twitch probléma együtt generálja ezt. Youtube és minden más nálam is megy rendesen.

Telekom lesz itt a hunyó, nem a twitch. UPC-vel semmi gond.

Kettő együtt valahogy, hisz minden más okés, csak a Twitch nem.

Simán lehet olyan szolgáltató oldali probléma, amihez magának a twitchnek semmi köze. Ha twitch gond lenne, máshol is jelentkezne.

Sajnos nálam is ez a helyzet. 1000-es netem van Telekomnál. Csak az élő adások akadnak, illetve a saját streamem is akad. Ha vod-ot nézek az tökéletes. :frowning:

Ha szeretne valaki írni / jelezni a Telekomnak ,akkor itt --> (Telekom Fórum) megteheti.

Ha a te általad stream-elt tartalom is akad, akkor minnél előbb javítsák ki mert minden hol szar lesz ha új stúdióba költöznek a srácok, mivel ott a Telekom biztosítja a netet ott.

Ez remek lesz…