TheVR Fórum

Twitch hosztolás

Mennyi az esélye annak hogy hosztoljátok egy kezdő sztrímmer csatornáját,segítség képpen?

Eloszor is gondolom ezt Pistinek vagy Janinak szantad… Ez esetben ki kell abranditsalak, nem olvassak a forumot aktivan :wink:
Masodszor nekem remlik valami meg jo regrol, hogy nem szeretnek kis csatornakat hostolni/raidelni, mert a kicsik nem tudnak mit kezdeni vele, ha egyszerre beszakad hozzajuk 1000+ ember… Amivel egyebkent tokeletesen egyetertek… A Funwithgeeks csatorna is szokott random pici streamereket raidelni, es azok 10bol 9 alkalommal nem tudnak mit csinalni es lefagynak…

3 Likes

Korábban Kittina is hostolt kis csatornákat, de volt hogy gáz volt belőle, mert a kis streamer nézői és a streamer nekiállt a köszönetnyilvánítás helyett sértő megjegyzést tenni rá, úgyhogy emiatt már hanyagolja. De biztos van aki hostol még kicsiket, nyilván lehet hogy nem 1000±os streamerek, de emellett rengeteg kezdő streamer van, úgyhogy ki kell érdemelni (vagy be kell makkolni) hogy te legyél a kiválasztott :smiley:

1 Like

Értem én!
És vágom is,nem is az van tervben hogy most valaki főlkaroljón,és betúszkoljón a szárnnyai allá,és ott én majd el leszek vigan,a kis újjam mozzditása nélkűl​:rofl::+1:csak kiváncsi voltam,és köszöntem szépen a válaszodat,nagyra értékelem​:v:csak azt valahogyan nem sikerűl meg emésztenem hogy néha vannak ilyen csódák,és a sűlt galamb csak úgy az őlébbe pottyan valakinek,és hogy az ilyen szitúval ne tudjon élni​:pensive:és hogy lefaggyón,na az valami!
Mégegyszer Pacsi🤚és további szép napot

1 Like

Ismételni tudom csak Ön magamat akkár csak az előbbi válaszomnál,ismét detto ugyanazz,köszöntem a válaszod👌további szép napot👍

Sajnos csak olyanokat hostolnak, akik tudnak helyesen írni. Így kiestél.

kiesét* ???
Az mit szeretne jelenteni?
Nem vágom hogyan nem látszik az erdő?
A sok fátol​:rofl::+1:

Ezek szerint kevés az esélyed,neked is!:+1:

Jesszus. Nagyon el vagy tévedve!

1 Like