TheVR Fórum

Twitch Prime - ingyenes feliratkozás

Sziasztok

Kis segítséget szeretnék kérni a Twitch Prime-Amazon Prime dologgal,kb 1,5-2 éve megy a Twitch prime előfizetésem,majd most januárban is levonták,de jött is egy refund,visszaadták az összeget.
Nah most azóta sehogy nem tudom visszarakni az előfizumat,de fel se ajánlja azt az eddig 5,99eurós havídijjat,csak valami 899Ft-os van,de a havi 1 ingyenes csatornafeliratkozás se aktív.

Találkozott mostanában valaki ilyennel?

Odáig jutottam most,hogy feldobta most az Amazon Prime free trial-t amit aktiváltam is(ami eddig tartalmazta a Twitch prime-ot is),de így se dobja be a feliratkozást.

Én ebből csak azt értelmezem,mindha nem lenne aktív a Primeod.Ha bemész az Amazon oldalra,és ott az account-ba,azon belül a prime be ott mit ír?Kifizetted a havi,ill az éves amazon díjat?Bankkártyát nem cseréltél,vagy nem járt le?De ellenőrizd,hogy az Amazon fiókod hozzá van e adva a Twitch accounthoz.

Szia

Itt az előfizetés oldal,mi ez a 899HUF -os dolog?Nincs is ilyen előfizetés.

Ez csak a Prime videóra vonatkozik?Lehet,hogy az ingyenes volt jan.15ig?Havi amazon előfizu 3,99 eu havonta.36eu az éves dij.De ebben minden benne van,ami amazon.Nem tudom,hogy vált a bank most.Szerintem nincs semmilyen amazon előfizud,ezért nincs Twitch primed most.

Már prime video illetve a prime gaming van 899-ért, de úgy írja kedves országunkban nem jár hozzá a twitch prime előfizu, máshol viszont igen. Eddig ugye létezett a drágábbik előfizu ami valóban tartalmazta az ingyes twitches subot, de elvileg ez megszűnt teljesen. Szóval úgy néz ki no ticcs prime nekünk egyenlőre.

1 Like